Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Potrzebowałbym trochę podrasować swoje męskie sprawy...chodzi mi o wydłużenie stosunku, chciałbym dłużej wytrzymywać przed orgazmem. Jakieś sposoby? Coś polecacie? Tylko please nie piszcie mi o alko, bo to nie jest jak na mój gust ani skuteczne ani wygodne.

TomekK

Posty: 4

 
Najlepsze to są chyba te środki w jakiś kremach, żelach i tak dalej, bo od razu się ta substancja wchłania w tkanki, nie przelatuje najpierw przez krwiobieg i przez to efekt jest szybszy.

AloBalo

Posty: 11

 
No witam, z lekami to na pewno warto uważać, ale już jakeiś suplementy zwłaszcza te oparte o zioła w składzie to bym polecał. Szkody nie zrobią, a sam widzę po sobie, że taki żeń szeń potrafi faktycznie pomóc.

E-GOista

Posty: 11

 
Nie przychodzi mi do głowy teraz żadnej środek, ale akurat mam żonę farmaceutkę, więc może ona będzie lepiej zorientowana to coś by poleciła, albo chociaż powiedziała na co zwracać uwagę na jakie składniki patrzeć przede wszystkim.

Orange444

Posty: 27

 
Może rozmiar z punktu widzenia anatomii nie ma takiego znaczenia dla doznań u kobiety, ale dla faceta rozmiar ma znaczenie, takie bardziej psychologiczne jednak a to się przekłada na jakość seksu jakby nie było

mew soncz7777

Posty: 15

 
Siema, mam od jakiegoś czasu u siebie w domu Dr. Penigreat, to jest środek w żelu, bo też można tabletki o identycznej nazwie kupić. Wrażenia bardzo na plus mam jak na razie. Większą pewność siebie zyskałem w łóżku, jak wiem, że sprzęt mnie w kluczowym momencie nie zawiedzie, tylko będę w stu procentach sprawny, mocny i...twardy ;]

antoś_01

Posty: 6

 
Kiedys to sobie nawet sprawdzałem ile mam centymetrów, ale teraz nie pamiętam...:P człowiek miał naście lat to się takimi sprawami interesował zdecydowanie bardizej niż teraz jak już 35 na karku.

andrew66

Posty: 10

 
Nie znam za bardzo tych środków na potencję, chociaż przewija się tych różnych nazw teraz w reklamach. Ogólnie to reklamy moim zdaniem wychodzą im średnio, ani to jest na poważnie, ani z przymrużeniem oka, takie nie wiaodmo co. To mi tylko pokazuje, że nie potrafimy normalnie o seksie rozmawiać.

Klarka34

Posty: 21

 
Jakoś obeznany w tych nowoczesnych preparatach na potencję to nie jestem ale wiem że takie rzeczy istnieją. W sex shopach też sprzedają różne afrodyzjaki, feromony i inne wspomagacze i to mnie w sumie bardziej interesuje, pewnie coś sobie kupię za jakiś czas.

Asia

Posty: 6