Gdzie kupić suplementy

Gdzie kupić suplementy

Czy stosujecie suplementy diety dla sportowców i jakie przynoszą w ogóle wyniki?

nighthaze

Posty: 3

 
Zawsze suplementy przyjmuję w okienku anabolicznym, jakieś maksymalnie dwie godziny po zakończonych ćwiczeniach. Jak nie dam rady dojechać do domu na czas z posiłkiem to suplement zawsze się przyda.

Wwesoly0209

Posty: 25

 
Jak zacząłem brać ZMA to mi syfy zeszły z pleców, więc przyjemny dość skutek uboczny suplementu. Od sprawdzonych producentów możesz brać w ciemno.

Marioleczka

Posty: 12

 
Też myślę, że powinieneś na początku zacząć od minerałów, witamin. Później białko, bo zawsze spoko. Nie przedawkujesz nigdy, bo nadwyżkę i tak wysikasz, więc bez ryzyka praktycznie.

audi80

Posty: 13

 
Najlepiej to brać od razu dużo supli, żeby za przesyłkę nie płacić. Masz sporo ciekawych połączeń, chociażby odżywki białkowe z gainerami. Dają niesamowitego kopa, jak budujesz masę, czy jesteś na cyklu supersiła.

Kitas

Posty: 7

 
Białko, gainer obowiązkowo, ale bez nadużywania, jeżeli masz tendencję do tycia. Ograniczenie węgli prostych tak, złożonych więcej. Polecam jeszcze do tego wszystkiego płatki owsiane. Super sprawa na długoterminowej diecie.

xacti

Posty: 22

 
Regeneracja stawów to moim zdaniem podstawa, no i monitorowanie jakości suplementów. Klienci często robią niezależne ekspertyzy dotyczące suplementów, więc może warto po nie sięgnąć.

Januszek

Posty: 6

 
Aminokwasy opłaca się wziąć w Muscle Power. A dlaczego? Bo nie mają zwykłych opisów, tylko rozbudowane, które pokazują realne korzyści ze stosowania konkretnych specyfików. Dla mnie to był przełom, bo zamiast składu mogłem sobie poczytać o działaniu. Dobre rankingi robią, na których załapałem więcej wiedzy o tym, jak w ogóle dobierać suplementy pod konkretny plan ćwiczeń.

olbrzym88

Posty: 15

 
Zawsze jakiegoś batona białkowego, ale lepszej jakości noszę ze sobą. Głód w robocie czasami przyciśnie, a nie ma jak nawet normalnie zjeść czasami.

warter88

Posty: 9

 
Jak bierzesz coś z kofeiną to uważaj, żeby ciśnienie za mocno nie skakało. Przy martwym ciągu może się w głowie zakręcić, jak przesadzisz z dawkowaniem. Już to przerabiałem.

CHatka-eKo

Posty: 6