jaki suplement diety

jaki suplement diety

Zielony jęczmień jest mi potrzebny, jaki polecacie? Zrobiła się teraz trochę moda na suplementowanie tego jęczmienia i też w związku z tym pojawiło się w sprzedaży dużo różnych wariantów i trochę mam przez to kłopot z wyborem czegoś odpowiedniego.

Yuri20

Posty: 3

 
Dla mnie duża zaletą suplementów różnego typu jest cena :) raczej są to tanie preparaty, najczęściej wystarczy brać jedną tabletkę dziennie – tak miałam choćby jak biotynę sobie uzupełniałam jakiś czas temu.

Yuri20

Posty: 13

 
Na pewno w odchudzaniu warto sobie pomóc odpowiednimi suplementami. Ale jakie są najlepsze i przy okazji zdrowe dla organizmu to tego nie wiem. Ludzie mówią że te które metabolizm nakręcają, czyli jakie?

Złoty

Posty: 13

 
Ze słabymi włosami to ciężko jest sobie poradzić ale jeszcze gorsza przeprawa jest z łupieżem. Jest na łupież jakiś dobry suplement który moglibyście jakoś z autopsji polecić?? Hę?

rebeczka56

Posty: 14

 
Jest taka firma jak Humavit jeśli chodzi o suplementy. Dużo tabletek w opakowaniu, dobry skład, warto sobie przeczytać etykietę u nich i porównać z tym co się wcześniej brało, ja to zrobiłam wielkie oczy jak sobie porównałam zawartość zielonego jęczmienia u nich a tego co miałam wcześniej....niebo a ziemia. Sklep internetowy jest na humavit.pl.

zenio30

Posty: 9

 
Teraz to w ogóle dużo ludzi cierpi na problemy z układem pokarmowym. Prawda jest taka że mało kto je zdrowo, raczej w większości przypadków faszerujemy się wysoce przetworzonym jedzeniem co ma potem wpływ na stan żołądka, jelit...a jesteś tym co jesz...taka prawda.

NEO-MAxi34

Posty: 42

 
Mam zamiar coś sobie kupić na moje problemy z cerą. Coś tutaj polecicie? Jak sobie radzić z przebarwieniami i w ogóle z giętkością skóry, która w moim wypadku jest już tylko wspomnieniem?

codePerformance

Posty: 22

 
Moja babcia to ma dużo różnych suplementów nakupowanych, herbatki ziołowe też sobie parzy po kilka razy dziennie. Ona tylko medycyna naturalna i niczemu innemu nie ufa.

Budowlanic23

Posty: 27

 
Nie wiem co stosować, na pewno trzeba czytać teraz te etykiety, sprawdzać sobie dokładnie zawartość składników w konkretnych suplementach, bo różnice między markami są duże.

dabuj45

Posty: 6

 
Jest moda na suplementy i nie wiem czy to do końca dobrze. Trzeba mieć jednak do tematu normalne zdroworozsądkowe podejście i brać te suplementy które faktycznie uzupełniają nam jakieś braki w organizmie a nie po to, żeby uzupełniać jakiś pierwiastek na zapas.

olbrzym88

Posty: 13