skuteczne suplementy diety przyrost masy mięśniowej

skuteczne suplementy diety przyrost masy mięśniowej

Jaki typ odżywki na przyrost masy mięśniowej polecacie? Jest z czego wybierać, mam wrażenie że spora część tych suplementów to trochę placebo. Jaki produkt działa na serio?

mirekp2005

Posty: 14

 
Mam aktualnie na testach Somatodrol i póki co jestem zadowolony. Leci już drugi miesiąc i masa regularnie idzie w górę. Dobry stosunek jakości do ceny, dziennie taka suplementacja to groszowe sprawy. Więcej masz na portalu http://preparat.eu. Warto sobie doczytać co i jak.

Kopah

Posty: 24

 
Mam znajomego, który mógłby załatwić trochę nielegalnego dopingu...koleś ma kontakty na wschodzie. Nawet przez chwilę się nad tym zastanawiałem, ale koniec końców chyba zmądrzałem i dałem sobie z tym spokój.

Bany07

Posty: 16

 
Ja ćwiczę dopiero od 3 tygodni także jeszcze w tematach suplementacji to się kiepsko orientuję. Moim jedynym suplementem, który jem co dzień jest twaróg ;) Białko w najczystszej postaci!

GRUZION5

Posty: 17

 
Suplementacją nie ma sensu sobie truć głowy jak się jest na niskim poziomie. Dopiero jeśli już trenuje się codziennie, albo prawie codziennie po kilka godzin, wtedy dopiero suple zaczynają odgrywać rolę.

mirekp2005

Posty: 17

 
Mam zamiar się zabrać za siebie i już sobie nawet karnet do siłowni wykupiłem. Zobaczymy czy mi wytrwałości starczy. Zaczynam od przyszłego tygodnia, także 3majcie kciuki!

Fkiur5

Posty: 13

 
U mnie to standard jeśli chodzi o suple, czyli jadę na kreatywnie, BCCA i tego typu wynalazkach i nie narzekam. Szkoda tylko, że suple tyle kosztują. Na dłuższą metę trudno wyrobić finansowo. Najlepiej to byłoby wskoczyć na taki poziom, żeby pozyskać sponsora, ale to przede mną dopiero.

codePerformance

Posty: 21

 
Sam jestem ciekawe ile masy można zdobyć w ciągu miesiąca na dobrej odżywce. Jakie macie wyniki? Czy 4 kg to dużo, mało?

345_14

Posty: 17