Prohormony, kupował ktoś ?

Prohormony, kupował ktoś ?

Mam pytanie odnośnie prohormonów co używacie, jakiś producent ? Jak macie zaufany sklep, czekam na info, też odnośnie cen na ile trzeba być przygotowanym?

Worms

Posty: 7

 
Dobre stężenie testosteronu naprawdę daje kopa. Ale produkt musi być też dobry, nie można liczyć na te tanie podróbki prohormonów. Skorzystałem z oferty tego sklepu kumpel mi polecił. Nie miałem przekonania, bo go wcześniej nie znałem, ale jest ok, tak że jak coś to bez obaw można się tu zaopatrywać.

Oct714

Posty: 14

 
No ja wciąż poszukuję najlepszych pro hormonów i już się w ofertach zdążyłem pogubić, iż już najmniejsze rozeznanie straciłem, jak pomożecie, będzie ok.

Klarka34

Posty: 17

 
Jak potrzebujesz zaufanego miejsca z pro hormonami sklepu online polecam ten https://eprohormony.pl. Sprawdzony, środki skutkują, jeśli chodzi o wysyłkę nie zwlekają, jest całkiem ok. Mnie pasuje, nawet zmieniłem dotychczasowe miejsce zaopatrzenia :)

TomekK

Posty: 8

 
Najważniejsza wam powiem jest osłona, żeby nie spaść z deszczu pod rynnę. Jestem już po takim cyklu prohormonami i dobrze się czuję. Ale kupowałem razem z osłoną na wątrobę. Wiem, że nie jest bezpiecznie bez takiej ochrony. A ogólnie tak są skuteczne, ale jak do każdej sprawy trzeba podejść z rozwagą.

Michałek

Posty: 16

 
To chyba jedna z lepszych ofert :) Nie widziałem tak konkretnej, w ogóle trudno trafić w sieci na jakość, bo w zasadzie uważam, że tylko opakowania są inne, a zwartość ta sama. Tu są oryginalne pro hormony, sklep warto polecić i tyle na temat.

urszulka

Posty: 14

 
Z uwagi na właśnie szalony popyt można pogubić się tak naprawdę gdzie szukać prohormonów, które będą bez skutków ubocznych i sklepu online, który będzie rzetelny.

MalinovyKIKS

Posty: 37

 
A ja nigdy nie miałem problemów z jakimiś trefnymi pro hormonami. Zawsze kupuję w sklepie online, bo jest różnica w cenie pomiędzy sklepem u mnie. Za wysyłkę nie płacę, bo jak kupuję to dobijam do kwoty, gdzie kurier jest za free

R1P

Posty: 16