Utrzymanie erekcji

Utrzymanie erekcji

Witam! Szukam jakiś informacji na temat żelu dr Penigreat. Ktoś, coś? Mieliście z czymś takim albo podobnym w ogóle do czynienia? Ostatnio widzę u siebie coraz większe problemy podczas seksu a wolałbym jednak żeby się obyło bez chodzenia do lekarza.

Miki789

Posty: 2

 
Chyba bym wolał coś do smarowania jeśli już niż jakieś tabletki, myślę że jest mniejsze ryzyko skutków ubocznych jak środek nie przechodzi przez cały układ krwionośny tylko od razu do mięśnia trafia.

andrew66

Posty: 15

 
Tak się zastanawiam czy któryś z moich znajomych kupuje sobie jakieś tabletki zwiekszające libido, ale chyba nie będę nikogo o to pytał bo coś czuję że zostałbym źle odebrany :D

Posty: 10

 
Myślę że jęsli już coś jest dopuszczone do sprzedaży to o jakieś negatywne skutki nie ma co się bać, inna sprawa że trzeba czytać skłąd na etykiecie, bo też tak brać w ciemno bez sprawdzenia co oni tam w skład wsadzili to bym się nie odważył.

Jasio234

Posty: 8

 
Czasami z żoną rozmawiamy o seksie i z tego co ona mówi wynika że jednak długość się liczy, choć nigdy mi tego wprost nie powiedziała to tak wyczytuję sobie między wierszami.

Geodeta22

Posty: 25

 
Moim zdaniem dobry seks zaczyna się zawsze od rozmowy..jeśli między parą jest fajny kontakt, jeśli potrafią ze sobą rozmawiać – w tym o potrzebach seksualnych - to będzie potem pod pierzynką iskrzyć :))

Oct714

Posty: 12

 
Mam znajomego który jakieś tabletki łyka po których niby ma być – bardziej sprawny w łóżku. Trudno mi ocenić na ile coś takiego działa bo ja akurat z nim nie sypiam :P

Polaczek90

Posty: 7

 
Myśmy się zdecydowali z żoną że kupimy dla mnie żel Dr.Penigreat i to była dobra decyzja. Przede wszystkim nie ma żadnych skutków ubocznych a poprawę widać w oczach :) Większy rozmiar, lepsza erekcja, orgazm czuję aż na koniuszkach palców a żona mówi że ona swój na koniuszkach włosów ;-)

TomekK

Posty: 8

 
Nie wiem co może pomóc, ale wiem że u mnie jak jestem wypoczęty zrelaksowany to zawsze ochota na seks jest większa i też lepiej mi to wszystko wychodzi już w trakcie.

wezusz

Posty: 10