Problemy z potencja

Problemy z potencja

Witajcie :) Kolega mnie prosił żęby zapytał, bo sam nie ma internetu. No więc pytam – jak powiększyć penisa? Polecacie jakieś tabletki, maści, proszki czy coś w tym stylu? Z góry dzięki – w imieniu kolegi.

ernolo

Posty: 8

 
Czuję różnicę odkąd łykam tabletki dr Penigreat -drpenigreat.pl. Poprawiło się nie tylko rozmarowo ale przede wszystkim mam więcej takiej seksualnej energii w sobie, mogę dłużej wytrzymać co też jest super ważne, bo wcześniej to różnie bywało...dziewczyna mi się dopiero rozgrzewała a ja już byłęm dawno ugotowany...wtopa nieraz była niezła.

ukrwios

Posty: 10

 
Jest dużo różnych preparatów pomagających w sprawach – seksowych, ale ja żadnego póki co nie stosowałem. Choć na pewno za jakiś czas jakiś suplement będe chciał sobie kupić.

wisła1905

Posty: 4

 
Jednak mocno się różnią składem od siebie poszczególne suplementy na potencje. Myślałem że jednak one wszystkie mniej więcej są z takim samym składem i działaniem a różnie potrafią być duże.

xacti

Posty: 7

 
Konkretnie to żadnego leku czy suplementu jeszcze nie stosowałem ale bardziej się „leczę” domowymi sposobami. Dobre jedzenie, dobry masaż przed seksem, jakiś czasami filmik sobie z żoną obejrzymy – odpowiedni i potem można działać ;)

wika47

Posty: 10

 
Parę razy już nawet miałęm sobie kupić jakieś tabletki ale ostatecznie rezygnowałem. Trochę ceny jak dla mnie zaporowe, i też nie wiadomo jak to jest do końca ze skutecznością czy aby się na efekt placebo nie trafi...

Batiatus

Posty: 6