skuteczne tabletki zwiększające libido

skuteczne tabletki zwiększające libido

Najmłodszy już nie jestem i powiem zupełnie szczerze, że nie mam już takiej energii w łóżku jak kiedyś, a chciałbym to zmienić. Są jakieś dobre tabletki na potencję, coś co działa pobudzająco na ciało, ale też na umysł?

Nikusinski23

Posty: 7

 
Powiem Ci, że u mnie w małżeństwie to też ostatnio seks średnio nam wychodził. Jakaś taka rutyna najwidoczniej się wkradła. Nie było iskier. Zaczęliśmy o tym rozmawiać z żoną i powoli jakoś zaczyna wracać ten dawny entuzjazm, jestem dobrej myśli ;>

EQub

Posty: 29

 
Witaj. Sam jakiś czas temu szukałem dobrego wspomagacza, ale jakoś nie mogłem na nic ciekawego trafić. A wolałbym jednak, żeby to była rzecz przetestowana i pewna.

Sweeperx

Posty: 17

 
Ech...ja to chwilowo jestem bez dziewczyny, więc dla mnie temat trochę obcy ;P ale liczę, że jeszcze do końca roku karta się odwróci i kogoś sobie przygrucham, żeby w walentynki sam nie siedzieć ;PP

EpIon7

Posty: 14

 
Nie wiem co by tutaj podpowiedzieć, jestem jeszcze w takim wieku, że w sumie nie potrzebuję żadnych suplementów czy innego wspomagania, ale kto wie jak to będzie za jakiś czas.

mati

Posty: 45

 
Co włączę telewizję to reklamują jakieś magiczne super tabletki na potencję. Ciekaw jestem ile z tego co tak promują rzeczywiście działa...

Matusiński

Posty: 31

 
My z żoną od jakiś dwóch miesięcy stosujemy suplement Erotine -www.erotine.pl i to mogę polecić. Naturalny środek, żadnych skutków ubocznych. Na etykiecie podają pełny skład i jest to głównie oparte na ziołowych składnikach. Warto sprawdzić, nam pomógł...piszę – nam, bo jest wersja dla panów i pań. ;)

Naturalne33

Posty: 23

 
Teraz to co druga para ma problem z pożyciem, także nie ma co się przejmować. Takie czasy..nerwowe. Ludzie żyją w takim stresie, że coś strasznego, pracują po 12 godzin dziennie, na używkach jadą nic dziwnego że są problemy.

labuh

Posty: 15

 
Hm, no coraz więcej par ma dziś problem z pożyciem. Kawa, alkohol, stres, papierosy, szybkie życie, a później w łóżku brak energii? Znam to ;-)

345_14

Posty: 17

 
Jakiś czas temu pierwszy raz z dziewczyną zrobiliśmy zakupy w sex shopie ;] Można się zdziwić co oni tam sprzedają :D ale niektóre zabawki i gry naprawdę fajne, dają super inspirację do ciekawej gry wstępnej.

89ostry89

Posty: 28