Kraków kominki, jaki sklep ?

Kraków kominki, jaki sklep ?

Poszukuję informacji gdzie w krakowie można znaleźć dobrą ofertę kominków. Potrzebuję kominka razem z montażem całej instalacji grzewczej, więc chodzi też o projekt. Jak coś proponujecie, dajcie znać.

fertuś45

Posty: 5

 
Na nasz kraków to nie mamy co marudzić, bo kominków i usług w tej branży jest od groma i trochę. Sama się pogubiłam, więc weszłam na forum :) Sama nie wiem czy wybrać coś co będzie grzało cały dom, jakąś konkretną instalację, czy może jednak zwykły kominek mi wystarczy. Dom nie jest duży, mam dylemat.

tadziu47

Posty: 30

 
Rewelacyjne ceny w porównaniu z innymi sklepami z kominkami w Krakowie. Parę ładnych złotych można zaoszczędzić. Dzięki za podpowiedź. Pozdrawiam serdecznie.

FiKra

Posty: 27

 
Dobrze, iż kogoś polecacie odnośnie montażu kominków w Krakowie, albowiem nie chcę się naciąć. Dopiero od niedawna się tu sprowadziłem więc jestem świeżakiem, można to tak ująć. Poza tym fajnie, iż jest już jakaś ocena o sklepie i usługach. Bardzo dzięki i pozdrawiam.

zooazool

Posty: 24

 
Fajna sprawa, taka oferta kominków z montażem w Krakowie mi pasuje. Jak jest sprawdzona to działam, wolę uporać się ze wszystkim zanim zacznie się kolejny sezon. A mam w tym roku chęć na jakieś oszczędności :)

chchiyan

Posty: 14

 
Kupowałem tutaj https://www.komineczek.pl/pl/c/KOMINKI-Z-MONTAZEM/156. Jeżeli chodzi o ich ofertę to jest niesłychanie profesjonalna, można wybrać nawet coś niesłychanie taniego. Poza tym propozycja dotyczy kominków z montażem w Krakowie, więc 2 w 1 :)

MisiekKce

Posty: 12

 
Koniecznie warto wejść na ich stronę. Sam szukałem sklepu z kominkami w Krakowie i już wiele ofert przejrzałem. Tu co robi na człowieku wrażenie to ogromna ilość wszystkiego od wkładów, przez zabudowy, no słowem wszystko :)

Marys56

Posty: 7

 
Mają sporą ofertę kominków w Krakowie i nie powiem jest cenowo dobrze, wobec tego mam tam właśnie zamiar coś zamówić. Poza tym można u nich składać zamówienia indywidualnie, można dlatego wybrać coś z propozycji zabudowy, wkład dołączyć inny. Zresztą projekty też podobno robią niezwykle porządne. Chyba u nich zdecyduję się na zakup, bo dość już mam szukania.

morssssik

Posty: 29