Mieszkania w warszawie

Mieszkania w warszawie

Znalazłem pracę w Warszawie i przydałby się namiar na dobre mieszkanie do wynajęcia. Samodzielnie trochę szukałem, ale kiepsko idzie. Może macie sprawdzone bazy mieszkań, gdzie nie narażę się na zbędne koszty przy podpisywaniu umowy? Proszę o kontakt doświadczonych najemców w dyskusji lub na priv.

e_petelka

Posty: 7

 
Sprawdź, czy cena za wynajem obejmuje czynsz i opłaty, czy jeszcze trzeba oddzielnie dopłacać. Kilka razy się z tym niestety naciąłem.

propek1

Posty: 10

 
Jak samodzielnie trudno ci coś faktycznie znaleźć to może warto zgłosić się do pośrednika, ewentualnie przejrzeć serwisy, które agregują oferty z warszawskiego rynku nieruchomości. To pomaga, ale zwróć uwagę na aktualne informacje o mieszkaniach. Z tym jest największy problem.

wigry00

Posty: 8

 
Wysłałem zgłoszenie, jakiego mieszkania poszukuję w Warszawie jakieś dwa miesiące temu do www.zamieszkaj48.pl i znaleźli mi już po tygodniu dopasowaną nieruchomość. Zapłaciłem 220 złotych i nic mnie więcej nie interesowało. Umowę podpisałem, stan nieruchomości zgadzał się w 100%. No i naprawdę niezła lokalizacja, bo na Ursynowie, akurat blisko do pracy. Musiałem komuś zlecić, bo nie znam za bardzo stolicy i za bardzo czasu nie miałem. Jak chcesz się od razu wprowadzić na gotowe to polecam podobne rozwiązanie.

Intro_69

Posty: 19

 
Proś o przedstawienie rachunków za pół roku minimum. To pozwoli przeanalizować opłacalność lokalizacji. Dobrze też pomyśleć o oddzielnym ubezpieczeniu oc z perspektywy najemcy. Lepiej nie ryzykować, bo stan mieszkań jest naprawdę różny.

doboszzz

Posty: 7

 
Czasami warto dalej, ale taniej zamieszkać i po prostu dojeżdżać metrem lub pracowniczym transportem. U mnie szef podstawia busa pod pracowników.

Kitas

Posty: 12