tani hydraulik w Krakowie, gdzie szukać?

tani hydraulik w Krakowie, gdzie szukać?

Mam pytanie o dobrego hydraulika, który świadczy usługi w Krakowie. Koniecznie musi to być ekspert z prawdziwego zdarzenia. Chodzi o grubsze zlecenie. Wykonanie instalacji solarnej.

Elektros

Posty: 2

 
Nie demonizuj, tylko poszukaj na spokojnie. Skontaktuj się też z firmami z okolic, albowiem oni chętnie dojeżdżają. Na pewno musisz odszukać rzetelną firmę, jaka wystawi ci gwarancję na usługi. Nie polecam szukać hydraulika w Krakowie, który będzie najtańszy. Chyba wiesz, o co mi chodzi ;)

Fajaaa

Posty: 8

 
To zależy co chcesz od takiego fachowca dobrego hydraulika z Krakowa. Jeśli chodzi tylko o instalację wodno-kanalizacyjną, to mogę polecić pewnego gościa. Nie jest on jednak od tych wszystkich nowoczesnych solarnych instalacji. Daj znać.

Kitas 

Posty: 5

 
To my mieliśmy chyba farta, bo trafiliśmy na bardzo dobrego fachowca i nie czekaliśmy długo. Termin był bardzo szybki. Chodziło o centralne ogrzewanie łącznie z montażem nowej pompy ciepła. Jak na Kraków to nawet cena nie była z kosmosu. Fakt, że to fachowiec z polecenia.

Pamooko

Posty: 14

 
Najlepiej spore firmy lub rzetelny tani hydraulik z Krakowa, jakie są popularne i cenione. Nie korzystam z usług byle kogo. Tym bardziej, że ci pseudo specjaliści to się również cenią i wcale nie zapewniają tańszych usług. W porządnej firmie mam gwarancję na usługi.

miasto13

Posty: 8

 
Tej firmie zlecałem generalny remont instalacji wodno-kanalizacyjnej http://www.instalco-krakow.pl. Montowali mi też zmiękczacz wody i udowodnili, że znają się na robocie. Polecam. Teraz korzystam z nowoczesnych rozwiązań, które są oszczędne. To firma godna polecenia, jaka wykonuje również ogrzewanie podłogowe w Krakowie.

xirgan

Posty: 18

 
To my mieliśmy chyba farta, albowiem trafiliśmy na niezmiernie dobrego fachowca i nie czekaliśmy długo. Termin był niezmiernie szybki. Chodziło o centralne ogrzewanie łącznie z montażem nowej pompy ciepła. Jak na Kraków to nawet cena nie była z kosmosu. Fakt, że to fachowiec z polecenia.

Daniel.E

Posty: 21

 
Tylko, że jak masz taniego hydraulika, a poza tym jest dobry, to kiepsko u niego z terminami. Gdy padła mi instalacja grzewcza, musiałem się długo naczekać na fachowca w Krakowie. Tu każdy ma ręce pełne roboty. Nie ukrywam, że na przyszłość też potrzebowałbym namiary na kogoś zaufanego, najlepiej z polecenia.

Kitas

Posty: 7

 
No może tak właśnie zrobię, że ogłoszę się na wielu serwisach i ktoś się może w końcu odezwie. Zależy mi na czasie. Bo jeśli udałoby się dość szybko ogarnąć centralne ogrzewanie, to na wiosnę można by się było przeprowadzić do Krakowa. Najbardziej nie może doczekać się rodzinka :)

piet

Posty: 4

 
Niebawem też będę potrzebował usług hydraulicznych. Martwię się, jak widzę takie opinie, że hydraulika w Krakowie trzeba sobie zamówić dużo uprzednio. U mnie to będzie duża robota, wobec tego pewnie już dzisiaj jest najlepszy czas, żeby zacząć poszukiwania. Na pewno skontaktuję się z tymi fachowcami, jakich tu polecacie.

mikuś33

Posty: 6