Wentylatory z Krakowa

Wentylatory z Krakowa

Mam pytanie odnośnie krakowa i kominków. Gdzie jest najlepszy sklep z dużą ofertą. Dobrze byłoby, gdyby była to kompleksowa oferta z montażem, albowiem chyba raczej sobie nie poradzę sam :) Z góry dzięki.

czesteruś34

Posty: 5

 
Jeśli zależy wam na dobrym montażu kominków to polecam firmę działającą w Krakowie http://www.kominki-krakow-kratki.pl. To też sklep z szeroką ofertą. Mają wszystko, poza tym cenowo nie jest źle. Można wybrać kominek w całkiem dobrej cenie :) Ja tak zrobiłam, macie pytania na wszystkie wam odpowiedzą, doradzą.

orhidea

Posty: 12

 
Ich ofertę też widziałem, nawet konkretnie przeglądałem :)Jak na kominki w Krakowie i sklep nie jest drogo. Ciekawe ile za montaż biorą. Może ktoś miał styczność? Nie wiem co wybrać do siebie. Mam okropny dylemat. I tak ciągle pozostaję w kropce, bo też zastanawiałem się grubo nad instalacją grzewczą, ale to jednak już spory koszt.

vokalek

Posty: 34

 
Też poszukiwałem dobrych kominków w Krakowie, oferty sklepu razem z montażem bowiem tak najwygodniej. Chyba zdecyduję się na nich, bowiem akurat mają promocje na to co wpadło mi w oko. Więc dzięki bardzo za podpowiedź odnośnie firmy. Mają szeroką ofertę i to dobrych producentów.

Invar4

Posty: 14

 
Znajomy polecił mi DGP, więc szukam ofert usługodawców. Tu jest spory wybór nawet tańszych akcesoriów. Jak na oferty kominków grzewczych w Krakowie jest dużo taniej, mają też promocje.

Gucio

Posty: 7

 
Ten sklep z kominkami w Krakowie działa też stacjonarnie, mają salon, więc jak ktoś z okolic to można podjechać i sprawdzić. Sam u nich robiłem zakup, więc polecam też innym, bo jest ok.

giurent

Posty: 2

 
Znaczny koszt, natomiast jest za co zapłacić takie pieniądze. W ofercie tego sklepu jest duży wybór kominków. Firma w Krakowie więc nie wiem, czy akurat wypuszczają się gdzieś dalej jeżeli chodzi o sam montaż, a chyba lepiej zamówić kompletną usługę niż szukać kogoś lub działać samemu.

CHatka-eKo

Posty: 14