domy z bali

domy z bali

Panowie i panie, co myślicie o domie z drewna jako alternatywie dla budynku murowanego? Takie domy stawia się stosunkowo szybko, są w miarę tanie, a jak wygląda trwałość, koszty ogrzewania itd.?

Posty: 3

 
Nie za bardzo kojarzę firmy które stawiają domy. Ja już dawno zainwestowałem we własne mieszkanie i nie narzekam. Mieszkanie może ma swoje minusy ale też swoje zalety – przy domu zawsze trzeba coś zrobić, w mieszkaniu mam więcej czasu dla siebie.

Marysia

Posty: 20

 
Jest na stronie http://mddom.pl kontakt do firmy która mi stawiała dom w konstrukcji szkieletowej. Nie mam zastrzeżeń jeśli chodzi o sam standard. Spodziewałem się mimo wszystko że drewno będzie słabiej izolować, a tymczasem mimo że stosunkowo niedaleko mam drogę to generalnie specjalnie aut nie słychać

timonnn

Posty: 4

 
Sporo osób teraz stawia sobie domy z drewna. Moi znajomi mówili że ich dom przywieźli ciężarówką, wszystko w częściach. Poskładali im chałupę jak z klocków, nie wiem ile to trwało ale na pewno nie kilka miesięcy.

micko

Posty: 12

 
Na pewno za jakiś czas będziemy chcieli z żoną kupić coś swojego. Bo jednak wynajem to ciągłe poczucie że mogą nas w każdej chwili właściciele wyprosić z mieszkania...a szukanie nowego lokalu na prędko z dzieckiem i psem to nie będzie łatwa sprawa .

Yuri20 

Posty: 4

 
Faktem jest że dom z drewna taki szkieletowy to można postawić bez porównania szybciej niż murowany.Taki murowany dom to można budować i budować i końca nie widać, a jak jeszcze pogoda nie dopisze to kaplica.

Oct714

Posty: 9