Elewacje kompozytowe

Elewacje kompozytowe

Deski kompozytowe w dobrym standardzie i niewygórowanej cenie – kto sprzedaje? Zależy mi na estetyce, ale chyba jeszcze bardziej żeby gwarancję dawali długą na produkt, żebym po sezonie nie musiał się rozglądać za nową nawierzchnią...

figo

Posty: 2

 
Na ten moment na tarasie mam płytki ceramiczne ale to był średni pomysł żeby je montować, będę chciał w przyszłym roku je skuć i zamiast tego rzucić jakieś deski, i właśnie mam dylemat na jakie deski postawić.

Yuri20

Posty: 6

 
O kompozycie czytałem ostatnio artykuł w necie i generalnie facet polecał, że jest to materiał dość praktyczny, łatwy w utrzymaniu, konserwacji, montażu itp.

Augustynnn

Posty: 9

 
Dużo jest różnych desek na taras do wyboru. Ja chyba bym się zdecydował na naturalne drewno, jakoś mam przekonanie do tego materiału od dawna, mimo że momentami jest kłopotliwy to mimo wszystko – ma to coś w sobie.

namok

Posty: 5

 
Kupiłem w tym sezonie taras z kompozytu od Tardex (https://tardex-wpc.pl) i póki co sprawuje się bardzo dobrze. Estetyka, jakość, prosty montaż, nie mam zastrzeżeń. Też bardzo fajny, szybki kontakt z firmą nie przeciągali realizacji zamówienia i dostawy.

Kobitka22

Posty: 4

 
Dużo jest producentów takich materiałów można się faktycznie pogubić, bo każdy twierdzi że robi najlepsze deski, najbardziej trwałe itp. Dobrze byłoby sobie wpierw próbkę zamówić nim się duże zamówienie złoży.

Odi

Posty: 5

 
Nie mam pomysłu kto takie deski w fajnym standardzie produkuje teraz, dawno już niczego takiego nie szukałem, ten taras co mam to kupowałem w sieciówce, akurat mieli promocję więc wziąłem to już było dobre 3 lata temu.

Kitas

Posty: 5