Kształtki zewnętrzne, dobry dystrybutor ?

Kształtki zewnętrzne, dobry dystrybutor ?

Jak znacie konkretnego dystrybutora rur wodno-kanalizacyjnych, czekam na namiary. Potrzebuję szerokiego wyboru, więc małe sklepy odpadają, najlepiej może producent którego znacie i polecacie.

namedal6

Posty: 7

 
Mnie też zależałoby zrobić ścieki porządnie. Muszę zajrzeć do ich oferty. Jak już kupować to w jednym miejscu wszystko od jednego producenta rur wodno-kanalizacyjnych. Słyszałem, że takie dokupywanie z różnych źródeł to jednak ryzyko. Bo cały asortyment musi być kompatybilny.

Fifeczek2

Posty: 9

 
No właśnie jak nie chcesz robić ogrzewania dwa razy, lepiej wybrać sprawdzonego producenta. Najlepszą innowacyjną i sprawdzającą się opcją są rury wielowarstwowe, dlatego właśnie takie wybrałem do siebie do domu. To nie tylko taka moda, ale każdy fachowiec powie Ci, że to najlepsza opcja do domu na lata.

namok

Posty: 8

 
Podczas naszego remontu wybraliśmy http://pcvwiplast.pl. Mają szeroką ofertę rur kanalizacyjnych wewnętrznych, działają kompleksowo, bo to producent. Dobre ceny.

Marioleczka

Posty: 18

 
Dokładnie tak jest, albowiem nie wiadomo co ci wcisną. No chyba, iż masz kogoś zaufanego odnośnie specjalistów. Łatwo od producenta na rurach ciśnieniowych zaoszczędziłem około 30% zatem pożądane byłoby poszukać dobrego.

LiOx

Posty: 15

 
To całkiem ok miejsce. Zresztą doświadczony producent więc nie ma się co obawiać o jakość. Też myślałem, że mój budżet nie udźwignie takiej instalacji, ale niepotrzebnie się martwiłem. Okazało się, że większość rur kanalizacyjnych wewnętrznych kupiłem w promocyjnej cenie.

olbrzym88

Posty: 8