Budowa hali magazynowej cena, jaka firma ?

Budowa hali magazynowej cena, jaka firma ?

Jeżeli możecie polecić jakąś firmę budowlaną SSE to z góry niesłychanie dziękuję. Dokładnie interesuje mnie województwo wielkopolskie. Czekam i z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Darjusa

Posty: 4

 
Wiadomo, że cena będzie inna, bo tylko taka wstępna wycena. Pewnie projekt też nie będzie dokładnie taki. W naszym wypadku, czyli budowy domu cena nie różniła się znacząco. Mieliśmy świetną firmę z wielkpolski.

tasdefleja

Posty: 4

 
Z terminami jest dość trudno, albowiem też poszukuję sprawdzonej firmy od budowy hal magazynowych i jest ciężko :( Mam nadzieję, iż się coś w końcu znajdzie.

Serduszko4

Posty: 9

 
Od hal produkcyjnych trzeba zatrudnić fachowców, fachowców z tej dziedziny. Mają dostęp do świetnych technologii. Zapłacić własne trzeba. Generalnie nie polecam sugerować się tylko ceną, bo można przejechać się na jakości i to niezwykle.

zenio

Posty: 4

 
Nie ma się co dziwić. W każdej branży tak jest, a jeśli chodzi o budownictwo jest mnóstwo powodów dla których negocjuje się ceny. Też do momentu, w którym zacząłem szukać, nie wiedziałem ile kosztuje budowa hali produkcyjnej. Nie narzekam na swojego wykonawcę. Każdy musi zarobić :)

DaNceR

Posty: 4

 
Nie da się odpowiedzieć ile kosztuje budowa hali produkcyjnej nawet mniej więcej. Powiem tylko tyle, że oprócz wstępnego kosztorysu, jaki wiele firm robi za darmo, trzeba doliczyć nieprzewidziane wydatki. U mnie przekroczyły najśmielsze oczekiwania :( Bo sporo ponad przewidywane 15%, jak miało być w ustaleniach.

Yuri20

Posty: 8

 
Construction of production halls and warehouses – taka firma przydałaby mi się, albowiem planuję poważne inwestycje. Tylko jakaś faktycznie fachowa firma w tej branży. Musi być kompleksowo, albowiem nie ma sensu rozdrabniać się na mniejszych usługodawców.

namok

Posty: 11

 
Szybka budowa domu :) http://www.kiksc.pl. Firma z dolnośląskiego okazała się naszym trefem w dziesiątkę. Doradzili idealnie pod kątem projektu, materiałów, ekonomicznych rozwiązań. Polecam.

eef12

Posty: 12

 
Z terminami jest dość trudno, bo też szukam sprawdzonej firmy od budowy hal magazynowych i jest ciężko :( Mam nadzieję, że się coś w końcu znajdzie.

Zbyszek

Posty: 10

 
Zobaczę, co polecicie tutaj, bo też jestem w trakcie szukania firmy budowlanej z wielkopolski. Chodzi o budynki inwentarskie, więc do końca nie jestem przekonany, żeby taką budową mogła zająć się pierwsza lepsza firma budowlana. Taka inwestycja wymaga chyba dokładnej wiedzy.

zenio30

Posty: 7