barrisol w Warszawie, opinie

barrisol w Warszawie, opinie

Nie wiem, którą firmę remontową wybrać? Mam w planach sufit Barrisol, a jak wiadomo to trzeba umieć zaprojektować i zrealizować. Jak coś, to czekam na oferty z Warszawy.

Radziu

Posty: 5

 
Jak znacie dobre firmy usługowe od remontów w Warszawie, dajcie znać. Na prędko muszę znaleźć kogoś od wylewek i parkietów. Później będzie mi też potrzebny ktoś od kompleksowego wykończenia wnętrz. Musze mieć pewność, że to fachowcy, których można na kilka miesięcy zostawić samemu.

kikiriki2k

Posty: 12

 
Też chcielibyśmy coś takiego zamontować w domu. Ciekaw jestem, jaki byłby to koszt takiego najprostszego sufitu Barrisol. Może są w Warszawie firmy, które nie biorą za projekty sporo. Jak się orientujecie, dajcie znać.

Oct714

Posty: 13

 
Z przykładowymi realizacjami sufitów napinanych wręcz trzeba się zapoznać. I należy też pamiętać, że nie każdy się na nich zna. Skłaniałbym się ku firmom z Warszawy z bogatym doświadczeniem.

englandrm

Posty: 40

 
Za sufit Barrisol mało nie zapłacisz, tym bardziej że to Warszawa :) Ale tak generalnie to efekt jest wyjątkowy. W sumie nie da się go porównać do żadnego innego wykończenia. Poza tym masz pewność co do trwałości. Zdecydowałem się na taki wybór, bowiem takiego sufitu nie musisz zmieniać, czyścić przez sporo ładnych lat. Polecam

wieszdo87

Posty: 3

 
Jak chcesz sufit Barrisol, to tylko tutaj http://napinane-warszawa.pl/realizacje. To firma z Warszawy, której można zaufać. Bardzo doświadczeni usługodawcy. Zrobili projekt i zrealizowali go na najwyższym poziomie.

QQrydza

Posty: 30

 
Tak na pewno bym nie chciał. W sumie jak już zdecydować się na coś takiego, to na lata. Oglądałem wiele ofert sufitów napinanych w Warszawie i niektóre z nich naprawdę wywarły na mnie ogromne wrażenie. Najbardziej podobają mi się sufity lustrzane. Te mają wyjątkowy efekt. Może podeślecie jakieś zdjęcia?

Yuri20

Posty: 9

 
Co do firm remontowych, to rzeczywiście można naciąć się na pseudo fachowców, ale teraz mamy przecież szanse. Można zbadać stronę internetową firmy, poszukać opinii na temat usług. W najbliższym czasie też będę potrzebował kogoś od wykończeń wnętrz w Warszawie, zatem odwiedzam inne fora i strony branżowe :)

plertoo3

Posty: 6

 
W sumie można odszukać firmy od wykończeń wnętrz w Warszawie, jakie nie są aż tak kosztowne. Tyle, że jak chcesz sufit podwieszany napinany, to naprawdę przydałaby się sprawna ekipa, która potrafi zrobić każdy projekt. Najlepiej też taka, która taki projekt gwarantuje. Szukając, na pewno coś da się odszukać konkurencyjnego.

debra76

Posty: 8

 
Też czekam na propozycje :) Zależny jestem od wykończenia wnętrz, bo na obecną chwilę nie mam czasu na samodzielne remonty. Jak polecacie kogoś z Warszawy, to też byłbym chętny. Mam dom wyremontowania całe piętro dom. Ściany do wyburzenia, przebudowa, tynki, sufity, malowanie. Słowem od podstaw :D

czerław3

Posty: 7