Pracownia architektoniczna

Pracownia architektoniczna

Projektant domu jednorodzinnego poszukiwany. Jakieś podpowiedzi? Szukam kompleksowego wsparcia, zależy mi żeby architekt był dostępny także podczas samych robót. Kto Wam projektował dom?

Zdzichu 

Posty: 2

 
Różnie można trafić jeśli chodzi o biura architektów, na pewno trzeba być ostrożnym i na starcie to firmę poprosić o wylegitymowanie się portfolio, jakimś doświadczeniem żęby było jasne że robili już podobne projekty.

beata77

Posty: 5

 
Dużo się zmienia na plus jeśli chodzi choćby o projekty osiedli, teraz te aranżacje tak nie odstraszają jak bloki sprzed kilkudziesięciu lat. Nie wiem kto wpadł na pomysł żeby odnawiać elewację malując jakieś kolorowe bryły, trójkąty i kwadraty...bo teraz pełno jest w ten sposób odnowionych osiedli.

czubek67

Posty: 14

 
Nie zawiodłem się jako inwestor na panu Kulińskim. Kilka osób mi jego pracownię polecało, także też nie był to wybór w ciemno. Na stronie kulinskipracownia.pl są dane kontaktowe. Profesjonalny projekt, nadzór autorski, szybki kontakt i też duża znajomość tematu i tego jak powinien obiekt typowo usługowy wyglądać żeby zdawał egzamin na co dzień.

Ciapek

Posty: 18

 
Ciężko jest znaleźć dobrego architekta powiem szczerze, w każdym razie ja mam doświadczenia średnio udane. Albo ludzie byli mało pomysłowi i bardziej liczyli na to, że ja to ja wytłumacze jak ma projekt wyglądać, albo byli za bardzo kreatywni i odlatywali w swoich projektach gdzieś w okolice Jowisza...:P

yetsize22

Posty: 15

 
Wiem że znajomy będzie budował dom i ma już na oku jedną pracownią architekta w Krk, ale jak oni się dokładnie nazywają...to sobie nie przypomnę. W każdym razie pokazywał mi w necie ich dotychczasowe projekty i wygląda to wszystko ciekawie.

TomekK

Posty: 10

 
Na pewno jak będę budował dom to będę chciał żeby to był budynek maksymalnie energooszczędny. Zastanawiam się nad solarami, teraz ponoć ciągle można liczyć na jakieś dofinansowania na tego typu eko energię.

andrew66

Posty: 10

 
Ciekaw jestem jak dużo kosztuje praca architekta, jak to jest w ogóle rozliczane, ktoś wie? Jasne że wszystko zależy pewnie od wielkości obiektu, zakresu projektu itp., ale tak pi razy drzwi jeśli chciałbym kupić projekt domu około 100 m2 to jaki byłby koszt samego projektu?

Luutor

Posty: 30