Elektryczne ogrzewanie podłogowe, znacie kogoś ?

Elektryczne ogrzewanie podłogowe, znacie kogoś ?

Poważnie zacząłem myśleć na temat oszczędności odnośnie ogrzewania. Czy ktoś z was używał folii grzewczych? Macie doświadczenie, albo wiecie gdzie najlepiej takie zakupić, piszcie.

Marko

Posty: 6

 
Jak chcesz wdrażać system elektrycznego ogrzewania podłogowego to polecam zajrzeć tutaj http://termofol.pl/folia_grzejna-105561-f.html. Dobre ceny, jakość, pomoc w wyborze, super producent. Ogólnie system ten polecam każdemu :)

Kwatuszek

Posty: 21

 
Taka folia grzejna nie jest droga w porównaniu z tym ile niesie ze sobą zalet. Nie widzę innego rozwiązania do domu, teraz gdy energia ciągle idzie w górę. Poza tym moje dzieci są alergikami. Szczerze ich stan zdrowia odkąd zdecydowaliśmy się na takie ogrzewanie niezmiernie się poprawił.

Seba123

Posty: 21

 
My też przekonaliśmy się, iż mata grzewcza przy chorującym dziecku to najlepsza rzecz, na którą pożądane byłoby się zdecydować. Nie tam żadne inhalacje itd. O mikro-klimat trzeba zadbać, żeby na stałe zagościł w naszym mieszkaniu. Odkąd zmieniliśmy system grzewczy mała nie choruje nam już tak wielokrotnie, kaszel, katar jeśli już trwa krótko.

Polaczek90

Posty: 26

 
Właśnie u nich zaopatrywaliśmy się w matę grzewczą. Fachowiec, który u nas robił ten remont chwalił wykonanie, także też mogę przyłączyć się do polecenia sklepu. Tym bardziej, że nie jest drogo.

none-top

Posty: 10

 
Już bym się nie zamienił z powrotem na grzejniki. Takie elektryczne ogrzewanie podłogowe to faktycznie nie niesłychanie kosztowna inwestycja, a jakość ciepła całkiem inna. Zrobiłem instalację z uwagi na dzieci, niemniej jednak wszyscy korzystamy i jesteśmy zadowoleni.

edyta123

Posty: 6

 
Też kiedyś pytałem czy to opłacalny zabieg. Teraz sam już widzę różnicę. Od dwóch lat mam elektryczne ogrzewanie podłogowe i chwalę je sobie bardzo. Nie tylko chodzi o oszczędność na energii, ale całkiem inne jest w domu powietrze. Nie da się tego nie zauważyć. Poza tym temperatura jednakowa w całym pomieszczeniu i ciepłe stopy ;)

1Alex149

Posty: 35