Dach płaski, proszę o pomoc ?

Dach płaski, proszę o pomoc ?

Czy w waszej opinii faktycznie jest sens korzystania z membran płynnych? Jest to dodatkowy wydatek i zastanawia mnie czy warto zainwestować czy może to tylko przereklamowany produkt, który tak naprawdę nic nie daje?

Elektros

Posty: 5

 
Osobiście odradzałbym Ci korzystanie z najtańszych firm zajmujących się tworzeniem dachów epdm. Moim zdaniem źle wykonany tego typu dach wcale nie jest lepszy od zwykłego dachu płaskiego a jest od niego znacznie droższy.

Vez

Posty: 19

 
Jak najbardziej warto stosować na dachach membrany płynne ponieważ dają one naprawdę bardzo wiele a przy tym nie są wcale aż tak bardzo drogie.

Wariat

Posty: 17

 
Mój znajomy zdecydował się ostatnio na pokrycie dachu membranami płynnymi i jak sam twierdzi dają one naprawdę bardzo dużo. Przede wszystkim wzmacniają konstrukcję dachu i pozwalają na przedłużenie jego wytrzymałości dzięki ochronie przed warunkami atmosferycznymi.

Krzyś3232

Posty: 6

 
Do wszystkich swoich hal dachy płaskie zamawiałem w firmie: http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-dachy-plaskie.html i jestem jak najbardziej zadowolony z ich usług albowiem wszystko przebiegło niesłychanie szybko i sprawnie a przy tym cena nie była wysoka.

bruklin187

Posty: 12

 
Na Twoim miejscu nie obawiałbym się dachów płaskich bowiem dzięki nowoczesnym materiałom są one niezwykle wytrzymałe i nie ma szanse aby uległy uszkodzeniu czy zawaliły się. Sam takowy posiadam i jestem niezwykle zaspokojony.

pawel253

Posty: 7

 
Na Twoim miejscu nie zastanawiałbym się czy warto tylko od razu zlecał pokrycie dachu membranami płynnymi. W mojej opinii jest to przede wszystkim gigantyczna gwarancja trwałości dachu i jego długowieczności.

jajajosz12

Posty: 24

 
Osobiście nigdy nie korzystałem z membran płynnych natomiast niezwykle dużo słyszałem o tym, iż faktycznie niesamowicie mocno przyczyniają się one do zwiększenia ich trwałości oraz chronią je przed warunkami atmosferycznymi.

jarciarz

Posty: 4

 
Na Twoim miejscu pozbyłbym się wszelkich obaw przed montażem dachów płaskich ponieważ obecnie są one naprawdę trwałe i naprawdę warte zainteresowania. Dlatego też moim zdaniem Twoje obawy są całkowicie bezpodstawne i jedynie tracisz przez nie czas.

edyta123

Posty: 7

 
Sam w własnej hali produkcyjnej zdecydowałem się na pokrycie dachu membranami płynnymi i zdecydowanie Ci je polecam bowiem naprawdę bardzo mocno podnoszą one trwałość dachu i moim zdaniem jak najniezwyklej pożądane byłoby je stosować. Dodatkowo nie są one bardzo kosztowne co jest ich dodatkową zaletą.

miasto13

Posty: 5