szukam nowoczesnego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu

szukam nowoczesnego osiedla mieszkaniowego we Wrocławiu

Hej! Czy zastanawia się może ktoś z was nad kupnem mieszkania we wrocławskich Parkowych Maślicach? Niby trochę daleko do Centrum ale dzięki Obwodnicy osiedle ma dobrą komunikację

Paqu

Posty: 9

 
Jak nie znasz dobrze Wrocławia to koniecznie odwiedź Targi Nowy Dom we Wrocławiu. Tam bez konieczności opłaty za usługę agenta nieruchomości poznasz wszystkie aktualne oferty z rynku deweloperskiego. Z pewnością coś dla siebie wybierzesz. Życzę powodzenia.

viencek

Posty: 41

 
Moim zdaniem ofertę numer jeden na wrocławskim rynku deweloperskim znajdziesz tutaj parkowemaslice.pl. Super położenie w okolicy Maślickiego Parku i doskonałe połączenia komunikacyjne do centrum i innych okolic miasta. Deweloper oferuje energooszczędne budownictwo i wyjątkowo przemyślany rozkład pomieszczeń. Jestem za !

micko

Posty: 12

 
Na wrocławskim rynku nieruchomości bez problemu znajdziesz oferty mieszkań położonych w cichych i spokojnych okolicach Wrocławia. Ja polecam bezpośrednie oferty od deweloperów co ograniczy wydatki związane z usługą agencji nieruchomości. Ja właśnie tak znalazłam wymarzone mieszkanie na osiedlu Parkowe Maślice.

borek149

Posty: 16

 
Na terenie Wrocławia wielu deweloperów oferuje mieszkania w osiedlach zlokalizowanych na obrzeżach miasta w cichej i spokojnej okolicy. Jak jesteś zainteresowany nowoczesnym budownictwem to koniecznie odwiedź Targi Nowy Dom we Wrocławiu. Poznasz nie tylko aktualne oferty ale również zróżnicowane ceny mieszkań.

TomekK

Posty: 7

 
Jak szukasz fajnego mieszkania to koniecznie odwiedź Targi Nowy Dom we Wrocławiu. Nie tylko dowiesz się wszystkiego na temat deweloperskich ofert mieszkaniowych ale zorientujesz się w aktualnych cenach, trendach a nawet energooszczędnych rozwiązaniach w budownictwie. Na pewno zainteresuje cię jakaś oferta.

neimar10

Posty: 8

 
Moja siostra ze szwagrem też zastanawiają się nad kupnem mieszkania na osiedlu Parkowe Maślice. Jest jeszcze parę wolnych lokali więc jak ci odpowiada lokalizacja to pewnie bez problemu coś kupisz.

Marioleczka

Posty: 22

 
Ja zdecydowanie polecam mieszkanie na obrzeżach miasta. Cisza, spokój, miejsce do spacerów to idealne warunki do wypoczynku po dniu ciężkiej pracy. Słyszałam, że na osiedlu Parkowe Maślice są jeszcze wolne lokale więc jak komuś zależy na takiej lokalizacji to warto sprawdzić.

kamap92

Posty: 16

 
Wybierz się na Targi Nowy Dom we Wrocławiu. Tam lokalni deweloperzy przedstawiać będą swoje oferty sprzedaży mieszkań. Myślę, że bez problemu wybierzesz wśród nich fajne mieszkanie, którego rozkład i lokalizacja spełni twoje oczekiwania.

gregcie@

Posty: 10