jaką firmę budowlaną polecacie

jaką firmę budowlaną polecacie

Coraz bardziej myślę o tym, żeby iść w kierunku domu szkieletowego, tylko nie znam nikogo kto miałby taki dom więc szukam ewentualnie opinii, może jakieś informacji kto się takimi domami zajmuje, do kogo ewentualnie uderzyć, żeby coś podpowiedział odnośnie wyboru?

Posty: 1

 
Wydaje mi się, że warto iśc w dom z drewna, bo rozwiązanie jest ekologiczne, buduje się szybciej i dodatkowo można taką konstrukcję postawić taniej więc w ogólnym rozrachunku właściwie same plusy z tego są.

Dzidzidek

Posty: 3

 
Domy szkieletowe z tego co mi się wydaje nie powinny być kłopotliwe jeśli chodzi o całoroczne zamieszkanie. W końcu kiedyś ludzie stale w takich domach mieszkali i raczej nie było z tym wielkiego problemu więc wydaje mi się, że i teraz spokojnie można coś takiego zbudować.

Vez

Posty: 23

 
Od strony praktycznej pewnie taka konstrukcja powinna się dobrze sprawdzić jeśli będzie dobrze zbudowana. Choć z drugiej strony tak jak ja jestem w temacie słabo zorientowany to właściwie trudno będzie mi coś więcej na ten temat powiedzieć.

Ron

Posty: 23

 
Ofertę domków bogatą ma firma Drew Dom, mam domek od nich na działce rekreacyjnej. Tutaj akurat tylko taki mały na zgłoszenie, ale wiem, ze też duże domki budują normalnie mieszkalne z pozwoleniami i mają na stronie www.drewdom-radom.pl kilka fajnych projektów. Na pewno co do zamieszkania całorocznego nie ma problemu, a sama budowa jest tańsza niż domków murowanych, dodatkowo też pewnie całkiem sporo można zaoszczędzić na czasie.

asulka002

Posty: 5

 
Poszukaj kogoś kto buduje domy szkieletowe i będzie w stanie konkretne podpowiedzi Ci dać jeśli chodzi o wybór. Projekty są różne więc na pewno przyda się ktoś kto będzie w stanie coś więcej na ich temat powiedzieć.

Yuri20

Posty: 7

 
Może poszukaj kogoś kto zajmuje się takimi domami i ich konstruowaniem i porozmawiaj jakie masz oczekiwania to pewnie będzie coś w stanie podpowiedzieć jeśli chodzi o to jaki dom wybrać i jakie rozwiązania akurat dla Ciebie będą najlepsze.

beata77

Posty: 8