fotowoltaika Warszawa

fotowoltaika Warszawa

Kochani, zakładaliście może sobie na domu baterie słoneczne? Jak to wychodzi cenowo? I druga rzecz, jak się odbywa cały proces refundacji. Gdzie trzeba złożyć wniosek o dofinansowanie i na jakie pieniądze można liczyć?

mew soncz7777

Posty: 6

 
Ja bym proponował zespół Bison Energy. Odpowiedzieli na wszystkie moje wątpliwości, dokładnie przeanalizowali nieruchomość pod kątem jej możliwości i dopiero potem zrobili wycenę i całą dokumentację. Nie wyceniają w ciemno tak jak inne firmy, także potem nie ma zaskoczenia jak przychodzi do płatności. Z tego co wiem to w zasadzie wszyscy, którzy przez nich zgłaszali się o dotację do biura ochrony środowiska w Warszawie, to takie pieniądze dostali. Mają kompleksowe podejście, na stronie bisonenergy.pl jest w punktach wypisane co dokładnie robią.

CZesiek45

Posty: 5

 
Firm, które instalują panele fotowoltaiczne jest teraz bardzo dużo i też przez to nietrudno jest trafić na jakiś naciągaczy. Warto zwrócić uwagę na to, czy firma oferuje audyt, czy pomaga przy podłączeniu do sieci, to dużo takiej ekipie mówi.

wiesław11

Posty: 8

 
Kiedyś miałem taki plan, żeby zainwestować w panele ale mi przeszło. Teraz znowu jakby pomysł do głowy mi wraca bo dużo się naczytałem o dofinansowaniach sięgających prawie 50 procent...dużo, gra jest warta świeczki.

syrena88

Posty: 7

 
Rozmawiałem ostatnio z przedstawicielem jednej warszawskiej firmy, która zakłada panele ale raczej mnie nie przekonał. Wszystko co mówił to były wyliczenia na tzw oko. Ja bym potrzebował konkretów, analiz, projektów...a nie takiego – jakoś to będzie.

Marysia

Posty: 19

 
Mój brat będzie sobie panele montował, w jego okolicy są w ogóle dobre warunki jeśli chodzi o nasłonecznienie i sporo już jego sąsiadów poszło w tym kierunku. Jeszcze nie wiem u kogo od te panele kupi, ale wszystko się na dniach wyjaśni.

johncena67

Posty: 15

 
W skali roku to oszczędności na takich panelach mogą być całkiem fajne. Wiem, bo sąsiad już od jakiegoś czasu ma baterie zamontowane i jak z nim rozmawiam to sobie chwali.

Yuri20

Posty: 5