Mieszkania do wynajecia w Warszawie

Mieszkania do wynajecia w Warszawie

Większe, najlepiej 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie potrzebne. Ktoś,coś? Macie namiar na dobre agencje pośrednictwa które są w stanie zaproponować jakiś większy wybór? Gdzie się mało płaci za pośrednictwo?

bartek33

Posty: 2

 
Parę miesięcy temu mieszkanie na Ursynowie wynajmowałem przez pośrednika i jestem jak na razie zadowolony. Jasne warunki cenowe, umowa, lokal jest w porządku, nie ma jakiś ukrytych awarii czy innych niespodzianek które by dopiero po czasie wychodziły. Na stronie supermieszkanie24.pl jest namiar do biura, mają tam też od razu online dość fajnie zaprezentowane aktualne oferty.

TomekK

Posty: 9

 
Nie ma co brać mieszkania na szybko, pośpiech jest złym doradcą. Lepiej nawet i kilka miesięcy szukać lokalu ale znaleźć coś sprawdzonego. Bo potem ewentualna przeprowadzka jeśli coś pójdzie źle będzie o wiele trudniejsza.

Facio

Posty: 10

 
W Warszawie wynajem potrafi trochę kosztować, ale też zarobki są inne. Pamiętam jak mieszkałem w Białymstoku, że tam płaciłem coś 1200 za mieszkanie już ze wszystkim. A teraz w Warszawie 1500 samego czynszu plus media. Różnica spora.

zbiorczyk67

Posty: 15

 
Aktualnie fajnie trafiłem z mieszkaniem na Woli. Cicho, spokojnie, sąsiedzi wyjątkowo sympatyczni. Mam nadzieję, że z pracą będzie wszystko okej i mnie nigdzie nie przeniosą bo nie chciałbym się stąd wyprowadzać. A samo mieszkanie znalazłem przez znajomą.

Kitas

Posty: 4

 
Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu ale to znalazłem pocztą pantoflową. Właścicielem jest mój kolega ze studiów, także można się dogadać. Nie bierze tak dużo jak inni właściciele mieszkań w tej okolicy.

RasiakNorris

Posty: 15

 
Rynek wynajmu na całe szczęście mocno się przez ostatnie lata rozwinął. Nie trzeba być zdanym tylko na kupno mieszkania a co za tym idzie kosztowny kredyt. Człowiek ma jakąś alternatywę jeśli nie uśmiecha mu się zadłużanie w banku.

Mimotek45

Posty: 17