Poradniki - budowa domów

Poradniki - budowa domów

Dzień dobry panowie. Będę za jakiś czas wykładał panele na podłodze i mam kilka pytań i wątpliwości typowo technicznych. Znacie może w necie fachowe poradniki na temat montażu podłóg?

szaro

Posty: 6

 
Pobawiłem się ostatnio ze szpachlowaniem płyt gipsowych. Nie było łatwo, ale się udało. Jak to zrobić to się dowiedziałem od kumpla, który akurat jest dość dobrze oblatany w sprawach budowlanych bo prowadził kiedyś nawet firmę remontową.

codePerformance

Posty: 8

 
Niedawno kładłem pierwszy raz w życiu samodzielnie płytki i chyba wyszło całkiem równo. Kilka myków i tricków co do wykładania takich kafli znalazłem w necie. Jest tych poradników od groma.

EpIon7

Posty: 17

 
Sam do ekspertów od takich technicznych spraw nie należę i założę się że jeśli bym nawet znalazł świetnie napisany poradnik tynkowania czy fugowania to i tak bym coś zepsuł.

propek1

Posty: 4

 
Do okien to pianka Knaufa, na knaufamgu na nią trafiłam, jak szukałam podpowiedzi, jak urządzić sobie okno, wiadomo, kto, poduszki, ale opcji wiele, warto poszukać sobie inspiracji, zawsze

audi80

Posty: 6

 
Z mojego doświadczenia wynika, że najlepsza jest metoda prób i błędów. Nawet najlepsze porady to tylko porady. Trzeba samemu się przekonać przez praktykę jak coś zrobić, żeby było dobrze.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Jakiś czas temu szukałem kilku informacji na temat izolacji poddasza i konkretne rozwiązania znalazłem na portalu knaufmag.pl. Same konkrety, przykłady, rzetelne omówienie zalet i wad różnych systemów izolacji. Właśnie takiej charakterystyki potrzebowałem.

Gubomilaa

Posty: 12

 
Remont w łazience, aaaa, wreszcie, nie mogłam się doczekać, tego junkersa, wiecie tę kuchenkę gazową mi w końcu administracja usunęłam i mam remoncie, szukałam płytek, glazury, jak to się tam nazywa, ale oświetlenie to dopiero sztuka, na knaufiemagu czekałam , jak to wszystko zabezpieczyć, jak dobierać reflektorki, jak to zabezpieczyć, cenne rady, popatrzcie sobie

Torbunie24

Posty: 29

 
Do tej pory czytałem dla majsterkowiczów Muratora, a tu proszę ostatnio wyświetla mi się knaufmag depcze mu po piętach, parę rzeczy nawet technicznych nie zgada się czasem z tym, co piszą na rynku, popróbowałem i okazało się, ze maja rację, ale piszą dla nich techniczni to dlatego, można nawet napisać do nich, od razu odpisują

deruner56

Posty: 22

 
Mogę z czystym sercem polecić ekspertów kanufa na knaumagu, mają na swoim portalu taki dział, pisałam tam, jak przygotować ściankę działową, odpisali, wytłumaczyli, jest nieźle

Yuri20

Posty: 12