siatki zabezpieczające dachy, kogo polecicie ?

siatki zabezpieczające dachy, kogo polecicie ?

Jakie siatki asekuracyjne polecacie? Chodzi mi o materiał, lecz też o producenta, sklep, konkretną ofertę, żeby być pewnym, iż rzeczywiście to siatki dobrej jakości. Z góry dziękuję za pomoc.

Iwona3

Posty: 5

 
Jeżeli chcecie być naprawdę pewni zakupu siatek zabezpieczających budowę, to polecamy tę ofertę https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkizabezpieczajace-budowy. Koniecznie zobaczcie i kupcie, ponieważ na obecny moment lepszej propozycji chyba nie ma.

Jacuś

Posty: 17

 
Tak wystarczy strumień wody, żeby je odświeżyć. Szef zakupił nam tego rodzaju siatki asekuracyjne i czytam właśnie o nich troszkę. Fajna sprawa, bowiem rzeczywiście można czuć się bezpieczniej na wysokości. Podobno łagodzą upadki nawet z 6 metrów :)

Marioleczka

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o naszą firmę, to też używamy siatek ochronnych na budynki przy swoich pracach. Można powiedzieć, że bez nich nie poradzilibyśmy sobie, więc uważam, że nie masz się nad czym zastanawiać. Polecamy.

pawel253

Posty: 14

 
No dodatkowo można wybrać sobie wielkość oczek i grubość sznurka. Jak chcesz siatki zabezpieczające elewację, to też można wybrać tę większą grubość, bo siatka przyda ci się do czegoś innego. Ogólnie też używamy tych siatek, bo można zastosować je właściwie wszędzie, nawet do zabezpieczenia materiałów na placu budowy.

Facio

Posty: 6

 
Tez planuję kupowanie siatek na rusztowania, niemniej jednak nie mogę zdecydować się na materiał. Piszą też, że najlepsza metoda jest bezwęzłowa. Coś możecie na ten temat powiedzieć. Znajomy ma polipropylenowe siatki i chwali je sobie. Ma je już idealne parę lat i nie widać zniszczeń. Lecz jest jeszcze polietylen przecież. Może jest jeszcze doskonalszy.

olek54

Posty: 6