malowanie Warszawa, polecicie ?

malowanie Warszawa, polecicie ?

Ile warstw trzeba zrobić na ścianach żeby był niezwykle dobry efekt? Nigdy nie malowałem i nie wiem czy trzeba pędzel mieć czy może wałek? Musze szybko się tym zająć, wobec tego proszę o odpowiedzi i porady.

Misieczek

Posty: 1

 
Zlecałem firmie malowanie w Warszawie. Mieli niskie ceny i wszystko wykonali naprawdę bardzo solidnie. Dla mnie to było najlepsze rozwiązanie. Do malowania było całe mieszkanie. Wyjechałem na weekend żeby im nie przeszkadzać, a jak wróciłem to wszystko było gotowe. Efekt jak dla mnie naprawdę bardzo dobry.

Radosny

Posty: 3

 
Próbowałem malować, niemniej jednak za dobrze mi to nie wyszło. Na to trzeba mieć czas, trzeba być niezwykle dokładnym, a mnie niestety tego wszystkiego zabrakło, zatem efekt był taki, iż całość musiała być poprawiona.

henrykk

Posty: 17

 
Wybraliśmy firmę, która oferuje malowanie w Warszawie ze strony https://malowanie24.com i jesteśmy zadowoleni. Mieliśmy jakąś brokatową farbę ozdobną, z której nawet oni mieli duże kłopoty, lecz dali radę.

de99ial

Posty: 4

 
Korzystałem z usług firmy, która się tym fachowo zajmuje. Według mnie to była dobra decyzja. Przyjechali, połatali wszystkie dziury i zagruntowali ściany. Później je pomalowali, posprzątali po sobie i poszli.

retrun

Posty: 11

 
Wybierając firmę trzeba skupić się na tym czy robi kompletne remonty czy tylko maluje. Lepiej żeby byli wyspecjalizowani w jednym, bo wtedy robią to rzeczywiście solidnie.

Niciuśś98

Posty: 2

 
Próbowałem malować, ale za dobrze mi to nie wyszło. Na to trzeba mieć czas, trzeba być bardzo dokładnym, a mnie niestety tego wszystkiego zabrakło, dlatego efekt był taki, że całość musiała być poprawiona.

wisła1905

Posty: 4