tapetowanie w Myślenicach, polecicie ?

tapetowanie w Myślenicach, polecicie ?

Przeglądam oferty remontów w Myślenicach i powiem szczerze, iż nie wiem już, jaką firmę wybrać. Na pewno musi być firma. Nie potrzebuję pseudo specjaliści. Może znacie jakąś godną polecenia?

david011

Posty: 2

 
Bardzo szybko to raczej nie znajdziesz, a w zasadzie trudno działać w tej branży na emocjach. Proponowałbym najpierw sprawdzić, co to za firma dokładnie. Na szybko możesz natknąć się na pseudo fachowców. Jeśli chodzi o remonty w Myślenicach, to tacy również są :(

bobuś34

Posty: 6

 
Też zauważyłem, że zmniejszyła się liczba pseudo fachowców. Kiedyś nieźle się naciąłem na ekipę, co do której nie miałem na początku żadnych zastrzeżeń. Później powychodziło mnóstwo problemów. Przede wszystkim nie znali się zupełnie na projektach i nie potrafili zrealizować profesjonalnie tego, co się w nim znajdowało :( Teraz zależy mi na sprawdzonych usługach wykończeniowych w Myślenicach.

Kitas

Posty: 4

 
Jeżeli chodzi o usługi wykończeniowe w Myślenicach, wiem dobrze, jaka jest posucha w branży :D Udało mi się znaleźć rzeczowych fachowców. Szkoda nie polecić tej firmy https://me-mo.pl/usuwanie-szkod.html. Mam nadzieję, że pomogę. Mnie też zależało na kimś, kto punktualnie będzie się zjawiał i sprawnie realizował remont.

CAUCHETWERE

Posty: 11

 
Najlepiej skontaktuj się z firmą i dopytaj o malowanie czy tam inną usługę, jakiej potrzebujesz. Tak tylko przeglądając oferty, niewiele będziesz wiedział. Też będę musiał odszukać jakiegoś usługodawcę z Myślenic lub Wieliczki. Aha no i nowe firmy wcale nie muszą oznaczać, iż są złe. Dajmy im możliwości, przecież nie pracują w nich kucharze ;)

korasek

Posty: 39

 
Również uważam, że lata nie wrócę ;), a właśnie wówczas mogłem myśleć o malowaniu i generalnym remoncie. Mnie nie jest spieszno :D Muszę pogadać z żoną, bo chyba zdajesz sobie sprawę, jak to jest z kobietami, gdy się na coś uprą. Powiem jej, że niestety żadna firma remontowa z Myślenic nie ma wolnych terminów i musimy czekać :D

TomekK

Posty: 10

 
Bardzo prędko to raczej nie odszukasz, a w zasadzie trudno działać w tej branży na emocjach. Proponowałbym najpierw sprawdzić, co to za firma dokładnie. Na prędko możesz natknąć się na pseudo fachowców. Jeżeli chodzi o remonty w Myślenicach, to tacy również są :(

benia

Posty: 2

 
Mnie zależy na ekipie kliku fachowców, którzy ogarną szpachlowanie dość dużej powierzchni. Nie zależy mi na jednej osobie, bo to wtedy będzie zbyt długo trwało. Może polecacie jakąś dobrą firmę z Myślenic. W Dobczycach podobno jest usługodawca, który działa mega profesjonalnie.

wrrraak22

Posty: 5

 
Jeszcze z terminami bywa różnie. Jak szukałem kogoś od elewacji budynków w Myślenicach, musiałem czekać ponad miesiąc. Lepiej wcześniej szukać, bo terminy mają napięte. Może jakaś firma z Wieliczki?

Jordy123

Posty: 18

 
Nie wiem. Nie orientuję się w takich pracach. Pewnie zależy, czy przyjdzie jeden gość czy kilku. Jeśli chodzi o usługi remontowe w Myślenicach, to mamy całkiem sporo większych i mniejszych firm, więc z panelami raczej problemu mieć nie będziesz. Sam bym ci pomógł, ale nie umiem ;) Pozdrawiam.

czdeRRR

Posty: 10