Nowe mieszkania krakow - biuro nieruchomosci

Nowe mieszkania krakow - biuro nieruchomosci

U jakiego biura nieruchomości w Krakowie najlepiej szukać waszym zdaniem nowych mieszkań? Interesują mnie okolice ul. Glogera. Może znacie ciekawe kontakty. Proszę o udział w dyskusji osoby doświadczone w zagadnieniu.

witek789

Posty: 5

 
Szukałbym na twoim miejscu biura, które nie tylko asystuje przy transakcji, ale potrafi pomóc przy remoncie nieruchomości. Im więcej usług wybierasz, tym zazwyczaj mniej płacisz po przeanalizowaniu wszystkich korzyści.

Pięknaaa12

Posty: 12

 
Współpraca z pośrednikiem się opłaca, bo wykryją zalegających lokatorów, przeanalizują dokładnie stan prawny, zabezpieczą cię dobrymi umowami. Samodzielnie bym nie ryzykował absolutnie. Najgorzej to jest kupić mieszkanie z obciążoną hipoteką. Już wolę zapłacić pośrednikowi i mieć spokój.

Yab

Posty: 18

 
Po skończonych studiach w Krakowie dostałem dobrą pracę w międzynarodowej korporacji na stanowisku programisty. Postanowiłem kupić mieszkanie, żeby już się usamodzielnić. Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z biurami nieruchomościami to szukałem faktycznych pasjonatów branżowych z bogatą ofertą. Mój najlepszy typ na Kraków to Grupa Nieruchomości Kraków . Sumiennie przedstawili mi zalety i wady konkretnych mieszkań. Znalazłem stan lokalu, potencjalne opłaty, rok budowy, dodatki, rodzaj budynku, technologię. Po prostu wszystkie elementy. Prezentacje rewelacyjne. Biuro pomagało mi jednocześnie uzyskać kredyt na dość preferencyjnych warunkach. Niskie stopy procentowe sporo pomogły. Zaufałem im i to się zdecydowanie opłaciło.

syrena88

Posty: 12

 
Sprawdź, czy pośrednik posiada ubezpieczenie OC. To zazwyczaj wymóg w tej branży. W razie czego praktycznie niczym nie ryzykujesz przy współpracy. Poza tym pośrednik ma praktycznie natychmiastowy wgląd do rejestrów prawnych dotyczących stanu nieruchomości, więc od razu wiesz, na czym stoisz.

bartek33

Posty: 11

 
Bierz obowiązkowo biuro pośrednictwa nieruchomości, które posiada potwierdzone doświadczenie w negocjacjach. Wtedy możesz mocno zaoszczędzić. Mi się udało zamortyzować koszty prowizji i jeszcze na plus wyszedłem. Negatywne opinie o pośrednikach to moim zdaniem mit. Ktoś dobry na tym rynku realnie oszczędza pieniądze.

frotka90

Posty: 33