Ogrodzenia frontowe

Ogrodzenia frontowe

Brama samonośna do prywatnej posesji – podpowiecie jakiś konkretny model? Zależy mi na estetyce, ale chyba przede wszystkim na trwałości i funkcjonalności takiej bramy. Ktoś kupował może ostatnio?

fj-doc

Posty: 6

 
Na pewno można być spokojnym co do wytrzymałości tych ogrodzeń ocynkowanych i pomalowanych proszkowo. Nie ma szans, żeby jakaś korozja to tknęła. Wiem, bo kiedyś pracowałem na produkcji takich rzeczy.

Wygodniś22

Posty: 13

 
Będę na pewno za niedługo kupował siatkę, ale jeszcze sam nie wiem gdzie i ile jej wezmę. Można w sumie naprawdę niedrogo takie ogrodzenie dostać, z tym że wiadomo wartość estetyczna nie jest tutaj najwyższa.

Memrisss

Posty: 22

 
Ile w ogóle trzeba dać za metr bieżący takiej siatki ogrodzeniowej, ktoś może się orientuje? Zależy mi na czymś tanim, chodzi o ogrodzenie działki, parędziesiąt metrów bym potrzebował.

Yuri20

Posty: 4

 
Ja to bym chętnie u siebie na posesji ustawił drewniany, tradycyjny płot, ze sztachetami, może jakimiś zdobieniami. Sam się tym zajmę, nie jest to trudne do zmontowania, tylko muszę mieć trochę czasu wolnego, także czekam na urlop.

MisiekKce

Posty: 14

 
Gdzieś widziałem w necie fajne, ocynkowane panele za mniej niż 80 zł za przęsło bodajże. Będę za niedługo sam kupował takie ogrodzenie, także powoli się rozglądam – co gdzie i za ile ;-)

NanoPIK

Posty: 18

 
Podobają mi się ogrodzenia frontowe w formie żaluzji. Można za całkiem niezłe pieniądze dostać teraz tego typu przęsła. Jak spłacę raty za auto, to na pewno pomyślę o wymianie płotu na właśnie taki.

Mariusz

Posty: 13

 
Mi to ostatnio ktoś siatkę poniszczył na działce. Nie wiem, czy to jakieś dzieciaki, czy może jakaś sarna, czy inny dzik, bo działka koło lasu stoi, ale jest mocno wgnieciona...trzeba będzie montować nową.

labuh

Posty: 12

 
Teraz można sporo takich ogrodzeń panelowych spotkać przy różnych obiektach sportowych. Chętnie inwestorzy właśnie takimi systemami grodzą teren. Na pewno trwałe i całkiem ładnie to wygląda.

aafrica

Posty: 10

 
Już trochę mam ogrodzenie panelowe, które zamawiałem ze sklepu na stronie www.styloweogrodzenia.pl i jak na razie jestem bardzo zadowolony z jakości. Żadnej korozji, czy innych śladów niszczenia, a pogoda wiadomo, że w Polsce nie rozpieszcza. Sklep ze sprawną obsługą i bardzo przystępnymi cenami.

dermin67

Posty: 24