Kuchnie na wymiar Śląsk

Kuchnie na wymiar Śląsk

Jakie meble wykorzystujecie we własnych wnętrzach i z jakich rozwiązań jesteście najbardziej zadowoleni?

Grażyna12

Posty: 2

 
Zadaj koniecznie o dobrze uszczelnienie zlewu, o właściwy montaż syfonu, bo z tym naprawdę można się zaplątać po pewnym czasie. No i oczywiście wypada wszystko sprawdzić po montażu kuchni, czy jest zgodnie z założeniami projektowymi.

johncena67

Posty: 10

 
Z moich doświadczeń wynika, że biała kuchnia najlepiej się sprawdzi w mniejszych nieruchomościach lub tam gdzie kuchnia łączy się bezpośrednio z salonem. Styl japoński, trochę przemieszany z minimalistycznym i skandynawskim. Ewentualnie, jak nie chcesz białych szafek to kremowe. Trochę cieplejsze.

nantusia

Posty: 11

 
Z forniru możesz skorzystać, bo super wygląda, a dość tanio wychodzi podobne zamówienie. Lite drewno, z tego co kojarzę najdroższe obecnie, do tego egzotyczne rozwiązania.

Wariat

Posty: 20

 
Zamawiałam meble kuchenne kremowe, żeby trochę optycznie przestrzeń powiększyć w http://adolux-meble.pl/. Mam średniej wielkości blat, dobrze podzielony przez kuchenkę gazową. Do szafek sięgam. Meble wykonane moim zdaniem wzorowo. Nie wybrałam błyszczących, tylko trochę bardziej matowe rozwiązanie i to się opłaciło. Projekt, montaż, transport, takie dodatkowe usługi w cenie. Krótko czekałam na meble i z tego powodu również polecam.

ładn45

Posty: 13

 
Lepiej, żeby meble kuchenne nie miały rzeźbionych frontów. Im bardziej gładkie przestrzenie, tym lepiej, bo jak zabrudzenia ci zajdą gdzieś to trudno później ogarnąć. Uwierz mi na słowo.

aniat00

Posty: 6

 
Dobrze się u mnie sprawdzają systemy obrotowe. Po prostu kręcę w szafkach i wyjmuję, co mi akurat potrzeba. Nie jest drogie w zastosowaniu, a coraz więcej producentów stosuje podobne bajery.

dubuś23

Posty: 4

 
Trzeba niestety bardzo uważnie przemyśleć ciąg technologiczny w kuchni, czy wystarczy ci miejsca na sprzątanie, na kuchenkę, czy piekarnik. Niektórzy producenci mebli mają w ofercie już niezbędny sprzęt AGD w dość niezłych cenach, więc to też jakaś wskazówka.

numiś45

Posty: 4

 
Uwierz, że gotowego zestawu nigdy nie dobierzesz właściwie. Zawsze będzie brakowało miejsca, albo coś nie wejdzie, trzeba będzie przycinać, demontować. Lepiej od razu brać kuchnię na wymiar. Idź tam, gdzie dodają projekt gratis i jest potwierdzona gwarancja.

OliToli56

Posty: 3

 
Przyjrzałbym się, które szafki będziesz najczęściej otwierać i tam najlepsze systemy zawiasów koniecznie wprowadź. O tym się często zapomina. Zwykłe nie mają odporności na wielokrotne otwieranie i zamykanie.

alujas

Posty: 5