Sprawdzona firma - fronty meblowe

Sprawdzona firma - fronty meblowe

Witajcie! Mam problem z aktualnym dostawcą frontów meblowych i blatów w związku z czym rozglądam się za nowym producentem. Z kim macie dobre doświadczenia? Najlepiej okolice Krakowa!

edyta123

Posty: 3

 
Dużo jest różnych producentów, można coś w okolicy zazwyczaj znaleźć ciekawego nie trzeba zamawiać transportu z drugiego krańca Polski.

asulka002

Posty: 6

 
Trudno coś doradzić, dopiero tak naprawdę jak towar dotrze, obejrzy się taki front w ręce, dotknie to człowiek będzie mądry i będzie mógł coś więcej o jakości powiedzieć. A tak bazując na opisach i foto ze stron producentów to jest wróżenie.

Lupusx

Posty: 12

 
Najgorsze meble to są moim zdaniem z sieciówek, jeszcze mi się nie zdarzyło kupić czegokolwiek z sieciówki i żeby mi długo posłużyło, oni tam montują najtańsze fronty pod słońcem i sprzedają potem jak złoto.

eplaya

Posty: 23

 
Na ten moment nie znam żadnej firmy którą mógłbym z czystym sumieniem polecić. Ale generalnie mam taką obserwację że lepsi producenci są na południu Polski – podkarpacie, małopolska, śląsk, tam bym szukał.

andrew66

Posty: 5

 
Nie tak dawno nawiązałem współpracę z firmą Taks z Wieliczki jeśli chodzi o dostawę części do produkcji mebli. Zamawiam u nich fronty i tak samo blaty Corian. Cenowo jest korzystnie, można było dojść do porozumienia ale najważniejsze że mi terminów nie zawalają, jeśli ma być zamówienie gotowe na dany dzień to jest. Telefon do nich jest na / taks-fronty.pl/. Myśmy w przeciągu ostatnich 10 lat chyba z 5 razy zmieniali dostawców frontów, blatów itd. Ciężko ustrzelić kogoś dobrego na lata współpracy.

amrmas22

Posty: 9

 
Ile kosztują fronty fornirowane od metra tak mniej więcej? Chodzi mi właśnie kupowane prosto od producenta. Ktoś się może orientuje w cennikach firm?

Jasio234

Posty: 9

 
No jednak meble potrafią się mocno różnić jakościowo w zależności od tego z jakich materiałów są wykonane. Ja kupowałem na wymiar i mój brat też na wymiar tylko że u dwóch różnych firm – mi się blaty już zdzierają, a u brata nic się nie dzieje a materiał jest niby tego samego typu.

MAgda Wwa

Posty: 17

 
Czy to lakierowane czy foliowane fronty zdarza mi się zamówić od czasu do czasu z firmy Taks, oni są z tego co pamiętam z Wieliczki. Jasne warunki cenowe, nie było sytuacji żebym się umawiał na jakąś kwotę a nagle wyskakiwała dwa razy większa do płacenia.

filmik66

Posty: 9

 
Zawsze taki front czy blat to dobrze jest sobie obejrzeć, dotknąć przed złożeniem zamówienia. Takie kupowanie w ciemno, bez zobaczenia to jak dla mnie nie jest dobra opcja.

Lalka

Posty: 15