Meble mango, który sklep ?

Meble mango, który sklep ?

Chcę nabyć meble kolonialne najlepiej przez internet. Może polecacie jakiś konkretny sklep. Wiem, że wiele tego w sieci, lecz chodzi mi znaczny wybór oryginalnych mebli.

EeZnak

Posty: 3

 
A co powiecie na meble retro? Mam znaczny salon, więc doskonale by w nim wyglądały. Widzę, że akurat w tym sklepie nie są to aż tak kosztowne meble. Naprawdę mam na nie chrapkę. Martwię się tylko czy nie znudzi mi się szybko taka stylizacja. Musze podjąć rozsądną decyzję. Wiele tu atrakcyjnych mebli.

Kowalski

Posty: 16

 
Na takich meblach z litego drewna mi zależało. Nie mam teraz złudzeń. Poczytałem troszkę o rodzajach drewna i dowiedziałem się tropikalne rodzaje są najbardziej trwałe i odporne na wilgoć. Poza tym tu w sklepie są w różnorodnych stylizacjach.

messi32

Posty: 11

 
Skoro tak to też wchodzę w tę ofertę :) Przeglądałem kolekcje w tym sklepie. Największe wrażenie zrobiły na mnie jednak meble industrialne, natomiast podobno to właśnie na facetach takie robią ;) Będę musiał pogadać z żoną. Może da się ją namówić :) Mają meble w dobrych cenach i co widziałem mnóstwo też nowości na wyprzedaży.

korasek

Posty: 8

 
Swoje mieszkanie urządziłam w świetnym stylu. Kupiłam meble kolonialne z Wrocławia. To link do ich sklepu internetowego http://www.decorindia.pl. Niezmiernie szybka przesyłka, miła obsługa, pomogli w doborze.

andrew66

Posty: 10

 
Witam na forum :) Mam nadzieję, że skorzystacie z mojej porady. Jeśli wybieracie coś z mebli indyjskich, stawiajcie na meble z palisandru. To naprawdę jakość na długie lata. Najlepsze drewno, nie do porównania.

propek1

Posty: 8