Kuchnie na wymiar

Kuchnie na wymiar

Kto w Rudzie Śląskiej robi pełne aranżacje recepcji? Chodzi o branżę medyczną (salon medycyny estetycznej). Na razie recepcja, jak będzie dobrze to jeszcze kilka rzeczy dojdzie. Proszę o kontakty.

Marioleczka 

Posty: 7

 
Najlepiej mi się pracuje w kuchni gdzie masz blat przed sobą i po bokach. Takie podwójne L. W mieszkaniu sobie zrobiłam i to chyba najlepszy projekt, jeżeli lubisz trochę czasu spędzić przy robieniu posiłków.

Gumis

Posty: 12

 
Niech producent ci pokaże rozszerzoną galerię realizacji, to na tej podstawie lepiej ocenisz potencjalną jakość współpracy.

Ryszardzik3

Posty: 7

 
Kuchnię na wymiar zamawiałam całkowicie przez http://www.adolux-meble.pl/kuchnie.html. Mam pomarańczowe szafki, mocno błyszczące, ale trwałe. Chciałam mieć możliwie najlepsze łączniki. Do tego wysuwany podwójnie system organizacji sztućców. Dostałam ogólnie, co chciałam i moim zdaniem w korzystnej cenie.

RAK-Buuu

Posty: 41

 
Inne meble poza kuchennymi to możesz oddzielnie brać, aż tak nie stracisz. Ale kuchnia obowiązkowo na wymiar, bo naprawdę odczujesz jakościową różnicę. Tutaj nie ma nawet sensu dyskutować.

krzysioo0

Posty: 6

 
Zadbaj o dopasowanie nieco droższych łączników w meblach, bo zauważyłem, że mogą być z nimi lekkie problemy. Dobrze też, zęby ktoś niezależny sprawdził jakość montażu, jeżeli nie masz, aż takiej wiedzy technicznej.

atek562

Posty: 9