Sklep z nowoczesnymi meblami

Sklep z nowoczesnymi meblami

Witam, szukam ciekawej sofy do recepcji luksusowego hotelu. Może narożnik? Do tego przyda się jeszcze dopasowany stolik. Na razie zbieram inspiracje. Pomożecie? :)

beata77

Posty: 2

 
Według moich obserwacji następuje odwrót od skomplikowanych do możliwie najprostszych form mebli, jednak wykonanych z bardzo dobrych materiałów. Od siebie polecam ogólnie wszelkie rodzaje mebli składanych od stolików na łóżkach kończąc. Można oszczędzić ogrom przestrzeni.

Lupusx

Posty: 5

 
Zwróć uwagę na wydarzenia w branży meblarskiej. Warto się przejechać, bo naprawdę sporo niespotykanych w internecie inspiracji i można bezpośrednio porozmawiać z projektantem. Mnie to przekonało do inwestycji w bardziej luksusowe meble, bo wiem, że cena idzie w parze z jakością.

Yuri20

Posty: 9

 
Mam w poczekalni fotele z tej serii designerskie.com/20184-designerski-fotel-do-salonu-i-na-taras-bellevie-fermob-antracytowy.html. Prowadzę salon piękna w dużym mieście i czasami jest kolejka. Klientki bardzo chwaliły fotele. Sama też na nim odpoczywam w przerwach. Przekonała mnie też do zakupu trzyletnia gwarancja na ten model. Uczciwe warunki. Produkt przyszedł z tego sklepu niezwykle dobrze zapakowany. Żadnych problemów. Wcześniej sprawdzałam opinie o sprzedawcy to 100%. Stoi u mnie już od roku, żadnych zniszczeń, ani dziwnych przebarwień. Jestem naprawdę zadowolona, bo jednak dobry mebel to inwestycja w komfort.

pawel253

Posty: 4

 
Wiem, że teraz jest moda na złote stoliki i dodatki do wnętrz nowoczesnych. Ze złotem jednak nie warto przesadzać, bo nadmiar to po prostu kicz.

Kitas

Posty: 20

 
W tym sezonie radzą sobie nieźle meble stylizowane na hand made, jednak z klasycznej produkcji. Moim zdaniem niezłe rozwiązanie i do tego taki mebel jest znacznie tańszy.

mac3

Posty: 16

 
Przekonałam się do mebli bardziej owalnych, bo znacznie łatwiejsze w pielęgnacji. Jednym ruchem wysprzątasz, a krawędzie odradzam, bo straszny syf się momentami zbiera.

syrena88

Posty: 8

 
Do kuchni moim zdaniem fronty z połyskiem. Teraz sporo osób bierze kuchnie czarno – białe. Podobno jedna z najpopularniejszych wersji wykończenia.

codePerformance

Posty: 11