Gdzie kupić meble

Gdzie kupić meble

Czy jesteście zadowoleni z kuchni na wymiar? Mam na razie kuchnię prowizoryczną, wstawiłem stół zamiast blatu i trochę dziwnie to wszystko wygląda, dlatego muszę w końcu się z kimś skontaktować. Nie mam jednak za bardzo doświadczenia i szukam pomocy projektowej na początek.

Bhapo

Posty: 1

 
Możesz najczęściej porobić szybkie wyceny u producenta, przynieść jakieś inspiracje wydrukowane z neta. Przydaje się, bo dział projektowy na tej podstawie zrobi później wizualizację :)

abardyt

Posty: 21

 
Bierz pod uwagę zabudowę AGD, bo kuchnia, w której lodówka i kuchenka mocno odbija się od stylu fatalnie wygląda.

HalskiPol

Posty: 21

 
Miałem dość mały metraż do zagospodarowania na kuchnię. Postawiłem na układ L przy samej ścianie, na zabudowę lodówki i kuchenki, bo miałem jeszcze stare urządzenia, a nie chciałem, żeby zaburzały styl. Z tych lepszych producentów mebli kuchennych na Śląsku to polecam
http://www.adolux-meble.pl/kuchnie.html. Zostawiam ci odnośnik to ich galerii inspiracji. Jedna z tych najniżej położonych kuchni przypomina moją, więc możesz sobie mniej więcej porównać, jak wygląda.

yetsize22

Posty: 16

 
Złamana biel fajnie wygląda i praktycznie pod każdą aranżację ci pasuje. Oczywiście zmiana koloru nie pociąga za sobą wielkich kosztów, ale lepiej moim zdaniem stawiać na uniwersalne rozwiązania.

wieszdo87

Posty: 3

 
Projekt, produkcja, montaż w jednym miejscu koniecznie, no i meble na wymiar powinny mieć wydłużoną gwarancję.

Marioleczka

Posty: 3

 
Sprawdź koniecznie, czy masz transport mebli z wniesieniem i montażem. Ostatnio właśnie nie miałam i musiałam sąsiadów angażować, co nie było zbyt przyjemne. Meble to zbyt poważna sprawa, żeby zamawiać pojedyncze sztuki. Najlepiej wszystko u producenta, mniej problemów organizacyjnych.

Oct714

Posty: 11

 
Teraz zdaje się potaniały meble kuchenne na wymiar. Sprawdzałem niedawno to wielu producentów skłonnych do negocjacji ceny, a nawet do zmiany warunków umowy. Wiadomo, co się dzieje teraz na świecie, więc tym bardziej.

alek44

Posty: 5

 
U siebie całą kuchnię przy ścianie umieściłam, sporo rzeczy jest w takiej wnęce jakby, nie wiem do końca, jak to wyjaśnić, ale to się sprawdza. Oczywiście nie możesz sobie dostępu ograniczać do instalacji.

Rico

Posty: 6