szafy na wymiar indeco sosnowiec, szukam !

szafy na wymiar indeco sosnowiec, szukam !

Witam, proszę o opinie szaf na wymiar firmy indeco Sosnowiec. Jestem w trakcie remontu domu i nadszedł czas zamówić szafę wnękową. Ktoś posiada w domu taką szafę? Jak się sprawdza?

Trener

Posty: 1

 
W poprzednim mieszkaniu w Katowicach posiadałem szafę na wymiar indeco i byłem bardzo zadowolony. Szafa nigdy się nie popsuła.

Dzidzidek

Posty: 6

 
Dwa lata temu u mojej mamy w Katowicach robiliśmy remont całego mieszkania. Zamówiliśmy wówczas szafę i meble kuchenne z indeco. Wszystko do tej pory jest sprawne i meble nadal wyglądają jak nowe. My w tym roku u siebie robimy remont i też postawimy na tą firmę.

ui5609

Posty: 8

 
Dobrym rozwiązaniem są szafy na wymiar w Katowicach ze względu na to, że można samemu wybrać jej funkcjonalność. Pan, który tam pracuję pomógł nam w wyborze materiału i koloru. Wydaję mi się, że warto kupić tam meble, nie tylko szafy.

333_333

Posty: 12

 
Wykonałem już nie jedną szafę indeco w Katowicach i jestem niezwykle zadowolony. Mogę szczerze wam polecić. Szafa stoi u mnie w sypialni, do tej pory się nie zepsuła, a mam ją już 5 rok. http://www.iszafynawymiar.pl

namok

Posty: 19

 
Ja właśnie polecam firmę indeco z Sosnowca. Wykonywałem u nich szafę na wymiar i jestem bardzo zadowolony. Szafę nabyłem rok temu i do tej pory ciągle jest sprawna, mechanizm działa i szafa wygląda nadal bardzo dobrze.

Jasio234

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o kuchnię, to najlepiej jest wybrać firmę z Sosnowca, która zrobi nam meble na wymiar. Nie warto kupować już zwyczajnych mebli z pierwszego lepszego sklepu meblowego.

cichoszek

Posty: 8