sklep internetowy z meblami

sklep internetowy z meblami

Hej! Sprawa jest taka że potrzebuję fotela do sypialni. Urodziło nam się dziecko i jak wstaję w nocy żeby nakarmić i przewinąć to przydałoby mi się przy łóżeczku jakieś wygodne małe miejsce żeby sobie przysiąść i myślę o fotelu..Gdzie poszukać takiego mebelak?

marionnn

Posty: 2

 
Mój tato to część mebli u rodziców w domu zrobił sam. Ma do tego smykałkę, choć wiadomo, że też nie wszystko jest się w stanie wyprodukować sobie w warunkach domowych, ale jakąś szafkę, regał itd. to już jak najbardziej.

englandrm

Posty: 35

 
Wiem że sporo osób bardzo sobie ceni skórzane meble ale mnie taki materiał w ogóle nie przekonuje. Przecież ani to wygodne, ani proste w czyszczeniu, ani przyjemne w dotyku tylko tyle że ponoć efektownie wygląda.

daria34

Posty: 7

 
Mi się bardzo podobają fotele patchwork które sprzedaje na swojej tronie Edinos. O coś takiego mi chodzi jak tutaj – edinos.pl/fotele-patchwork. Zamawiałam model Orion i służy nam bardzo dobrze a wygląda – czysty obłęd! :)) Za jakiś czas chcę sobie zamówić u nich drugi taki żeby był do kompletu.

Hihi_WWW

Posty: 19

 
W internecie teraz działa bardzo dużo sklepów meblowych, ale różnie bywa z jakością tych mebli. Sama kiedyś kupiłam online regał do samodzielnego złożenia i nie byliśmy w stanie za Chiny ludowego tego sobie zmontować ;P

sttachu4

Posty: 31

 
Fotel to bym chciała mieć w domu bardzo ale taki duży porządny miękki, ciepły...a nie taki mały gdzie w zasadzie można tylko sobie na chwilę przycupnąć bo na dłuższą metę jest niewygodnie.

wigry00

Posty: 9