Szafy przesuwne na wymiar

Szafy przesuwne na wymiar

Z przyjacielem założyłem mini strefę coworkingową w Chorzowie. Teraz chcemy uzupełnić meblami gabinetowymi salę konferencyjną, żeby pozyskać nowych klientów. Kto waszym zdaniem stosunkowo tanio zaprojektuje nam przestrzeń i wyprodukuje meble?

syrena88

Posty: 2

 
Poproś koniecznie o kosztorys, żeby już w trakcie prac nie okazało się, że musisz jeszcze wyczarować kilka tysięcy na jakieś uzupełnienie. Częsty błąd początkujących.

Gucio

Posty: 20

 
Fajne są połączenia aluminium, szkło, drewno. Zobacz, czy producent stosuje jakościowe akcesoria do mebli, bo w sumie od nich zależy długoterminowa użyteczność. Przyda się też jakaś rozruchowa gwarancja, żeby w razie czego wykonawca przyjechał i spojrzał, czy wszystko się zgadza.

johncena67

Posty: 14

 
Pamiętaj, że projekt mebli na wymiar nie powinien odstawać od zastosowanego systemu aranżacji. Na twoim miejscu bardziej bym stawiał na mniejsze studia mebli kuchennych, a nie sieciówki, bo w nich średnia jakość szczerze mówiąc.

johncena67

Posty: 15

 
Wysoki połysk zastosuj, jeżeli stawiasz na meble eleganckie i przyciągające wzrok. Według mnie trochę łatwiej doprowadzić je do porządku.

xacti

Posty: 16

 
Poproś o wycenę w zależności od długości zabudowy i zobacz, czy coś za projekt mebli dopłacasz. W kuchni obowiązkowo cichy domyk, solidne prowadnice, wysoki połysk. Drewno uniwersalne. Przemyśl też projekt kuchni otwartej. Pooglądaj przykładowe aranżacje. Pięknie wychodzą.

KRK-Gosiaa

Posty: 29

 
Jak zamawiasz meble to obowiązkowo umowa. Przejrzyj zasady gwarancji, podstawy projektowania, zakres montażu, czy dopłacasz dodatkowo za transport?

propek1

Posty: 12

 
W kuchni to przeznacz dodatkowe fundusze na grubszy blat. Bardzo komfortowa sprawa. Lepiej mniej kasy włożyć w szafki, ale z blatu jednak najczęściej będziesz korzystać.

Julian

Posty: 13

 
Meble drewniane do kuchni, naprawdę wytrzymałe zamawiałem bezpośrednio od producenta Adolux. Dość znana moim zdaniem marka na Śląsku. Słyszałem o nich pierwszy raz chyba w 2000 roku, bo do starej kawalerki mi robili wykończenie. Później cyklicznie współpracowałem i zawsze ok z jakością.

Kopah

Posty: 22

 
Według mnie płyta MDF sprawdzi się uniwersalnie. Jak projektant ma łeb na karku to wychodzą nowoczesne i tanie aranżacje.

adam_r

Posty: 8