Designerskie meble outlet, polecicie jakiś sklep ?

Designerskie meble outlet, polecicie jakiś sklep ?

Poszukuję czegoś oryginalnego do swojego pokoju, urządzam go w industrialnym stylu. Zastanawiałam się nad designerskimi meblami, może znacie jakiś outlet w internecie, gdzie jest spora oferta? Dzięki.

Ticket2Hell

Posty: 5

 
Odszukałem super ofertę designerskich mebli w sklepie http://071.pl/miejsca/meble-wroclaw. W sumie to sklep z samymi takimi propozycjami. Jest na co zwrócić uwagę. Ceny nie są złe jak na taką jakość. Sam kupowałem tam kilka razy półkę, komodę i kilka drobniejszych gadżetów, bez zastrzeżeń, tak więc polecam zajrzeć sobie. Pozdrawiam.

syrena88

Posty: 7

 
Limitowane kolekcje designerskich mebli w tym sklepie to jest to, co kocham najbardziej. Tutaj ceny naprawdę są całkiem na średni budżet. Wolę robić zakupy tutaj i zaskakiwać rodzinkę swoimi pomysłami.

piotrex007

Posty: 18

 
Niezwykle dziękuję za podesłanie adresiku do miejsca z designerskimi meblami. Ten outlet to wspaniała sprawa, a już myślałem, iż nie będę mógł pozwolić sobie na tego rodzaju szaleństwa. A tu jednakże …:)

kombo87

Posty: 12

 
O designerskich meblach mógłbym wam wiele powiedzieć, bo siedzę w tym od lat. Osobiście jeśli chodzi o outlet mam kilka swoich zaufanych miejsc, gdzie można rzeczywiście znaleźć coś niecodziennego. Sklep, który polecacie, też polecam :-) Sporo tam ciekawych projektów.

luzert

Posty: 11

 
Mają tu designerskie meble z poekspozycji i wobec tego jest taniej. Na takie okazje zawsze czyham, więc i teraz mi się udało. Super, wreszcie będę mieć coś oryginalnego o czym zawsze marzyłam.

Acclaim

Posty: 10