Meble Wrocław

Meble Wrocław

Cześć, proszę was o kontakt do specjalistów od projektowania mebli kuchennych na wymiar. Chciałbym przy okazji skonsultować się z projektantem.

beata77

Posty: 5

 
Wykorzystaj przy projektowaniu kuchni ideę „trójkąta roboczego”. Od siebie dodam, żeby dobrze zabudować lodówkę ze strefami wentylacji.

MisiekKce

Posty: 20

 
Pamiętaj, żeby w aranżacji kuchni w mieszkaniu nie zastawiać za bardzo strefy, gdzie elementy należą do spółdzielni mieszkaniowej, bo w razie awarii trzeba będzie niszczyć, a niekoniecznie otrzymasz zwrot ze względu na zaniedbanie projektowe. Miałem z tym kiedyś problem, dlatego uprzedzam.

Marioleczka

Posty: 12

 
Wiem, że teraz sporo osób wybiera zabudowy kuchni „od dołu do góry”. Przy suficie jednak jest moim zdaniem już trochę za wysoko i trzeba rozegrać aranżację systemowo lub wykombinować alternatywny system otwierania szafek.

labuh

Posty: 9

 
Dobra kuchnia to magazyn na jedzenie, robienie posiłków, zmywanie, segregacja nieczystości, ewentualnie mini jadalnia.

Kitas

Posty: 13

 
Zamawiałem meble kuchenne od meblejanas.eu. Oferta bogata, bo jest projekt, dopasowanie akcesoriów, wiele gotowych rozwiązań lub dopasowanie do potrzeb klienta. Poza tym projektantka pomagała mi krok po kroku, otrzymałem sporo bezpłatnych inspiracji, próbki do wglądu. Czysta, jasna kuchnia z niezbędnymi akcesoriami. Jestem bardzo zadowolony, dlatego zostawiam namiar.

Yuri20

Posty: 7

 
Zadbaj o to, aby szuflady otwierały się nawet pod dużym obciążeniem. Weź też pod uwagę cichy domyk. Odbieraj kuchnię po konsultacjach z niezależnym ekspertem. Unikniesz nieporozumień jakościowych.

DaNceR

Posty: 5

 
Nigdy nie oszczędzaj na projekcie kuchni. Najlepiej, żeby ktoś ci zrobił kilka wizualizacji. Na modelach znacznie lepiej określić własne potrzeby.

labuh

Posty: 8