przewóz mebli warszawa, sprawdzona firma ?

przewóz mebli warszawa, sprawdzona firma ?

Poszukuję kogoś do przewozu mebli w Warszawie. Muszę zabrać ze starego mieszkania komodę i narożnik. Wiecie kto się takimi rzeczami zajmuje?

rz3zn!k

Posty: 3

 
Ja korzystałam z ich usług https://transport-mebli-warszawa.pl i nie mogę powiedzieć złego słowa na tą firmę. Przewóz mebli było dobrze, tak, jak zabezpieczenie ich i nie płaciłam ogromnych pieniędzy.

Black_Riot

Posty: 10

 
Przewóz mebli w Warszawie nie musi być trudny i drogi. Istnieje kilka profesjonalnych firm, które się tym zajmują i nie są bardzo drogie. Wystarczy wyszukać w internecie i popatrzeć różne opinie. Na Pewno coś znajdziesz.

Jasio

Posty: 5

 
Też korzystałam z usług tej firmy przeprowadzkowej, są naprawdę godni polecenia. Mi przewozili meble z Warszawy do Piaseczna. Cena nie była jakaś wygórowana. Wydaje mi się, że jak na Warszawę to cena była bardzo niska. Byłam przygotowana na większe koszty.

CHatka-eKo

Posty: 8

 
Zgadza się. Też kiedyś wynająłem drogą firmę, jaka miała mi przewieźć meble w Warszawie i nie byłem z ich usług usatysfakcjonowany. Niekiedy te tańsze firmy są niezwyklej przygotowani i znają się na rzeczy.

Becik45

Posty: 5

 
Właśnie boję się skorzystać z usług transportu mebli na terenie Warszawy. Chyba, iż ktoś by mi polecił faktycznie profesjonalną firmę.

zooazool

Posty: 26