Kuchnie na wymiar Chorzów

Kuchnie na wymiar Chorzów

Jak waszym zdaniem warto zaprojektować kuchnię na wymiar, aby służyła bez problemu przez długie lata?

Kitas

Posty: 1

 
Zapytaj, jak jest z serwisem. Producent mebli powinien chociaż raz przyjechać i bezpłatnie naprawić, jak coś będzie nie tak z dopasowaniem. Zdarza się rzadko, ale lepiej się upewnić.

Fiflek

Posty: 31

 
Warto poszukać inspiracji też, bo masz fajne połączenia kolorystyczne. Kuchnia na kontrast kolorystyczny w wysokiej zabudowie spoko wypada. O fronty też zadbaj, sprawdź niezależnie wykonanie mebli. Można to zlecić za grosze właściwie.

Blitz55

Posty: 17

 
Najpierw zlecasz projekt i patrzysz, czy nie płacisz za usługi montażu, czy jakieś inne rzeczy. Dobrzy producenci za to nie wliczają, tylko robią.

Aklimer56

Posty: 2

 
Szafy to najlepiej się z lustrami dodatkowo zabezpieczonymi zamawia. Nie dość, że zwiększasz funkcjonalność to lustro ci optycznie powiększa przestrzeń w nieruchomości.

Black_Riot

Posty: 2

 
Kuchnia jest zawsze podzielona na pewne strefy i zależy, jak dużo czasu spędzasz na przygotowaniu posiłków, czy masz rodzinę. Jak dla singla to nie opłaca się, aż tak inwestować. Wystarczy tylko blat dopasować dobrze do wzrostu, bo jak za niski to strasznie plecy bolą.

Lupusx

Posty: 2

 
Pierwszy raz zamawiałem szafę przesuwną, bo potrzebowałem do pokoju, który jest przeznaczony na wynajem u nich http://www.adolux-meble.pl/. Dobrze zrobili. Szafa jest bardzo wytrzymała, elementy nie odpadają, ani nie mają żadnych dziwnych ruchów. Wszystko się trzyma, jak powinno. Po drugie drzwi płynnie chodzą, nawet po długim czasie eksploatacji. Wyjaśnili mi, w jaki sposób dbać o meble. Później jeszcze zamawiałem dodatkowo kilka stolików, ale to bardziej pod funkcjonowanie lokalu komercyjnego. Jeden z moich zaufanych kontaktów odnośnie mebli na Śląsku. Mam nadzieję, że ci się przyda.

Olipet56

Posty: 2

 
Nawet nie masz pojęcia, ile teraz ciekawych rzeczy producenci mebli robią. Nawet z małą kuchnią można zaszaleć. Wystarczy, że podasz budżet, a oni przygotują wycenę, co się da zrobić.

Wygodniś22

Posty: 16

 
Podobają mi się kuchnie łączone z salonem, ale tutaj trzeba już z głową podejść do zagospodarowania przestrzeni, żeby styl się zgadzał. Tylko od producenta, który ma też dział projektowy. Bardziej ci się po prostu opłaci.

jumju

Posty: 4

 
Zawsze możesz też częściowo zamówić. Blat jest ogólnie w kuchni najważniejszy, do tego strefa zlewozmywaka. Tutaj musi być absolutny porządek, żeby nic się pod nieobecność nie zalęgło :)

89ostry89

Posty: 4