meble na wymiar

meble na wymiar

Z kim w Rzeszowie mógłbym porozmawiać o zaprojektowaniu mebli do pensjonatu wypoczynkowego. Chodzi mi raczej o klasyczne rozwiązania.

Marioleczka 

Posty: 4

 
Najpierw kontakt z działem projektowym, żeby ci zrobili wizualizacje 3D. Inaczej to nie ma sensu nawet mebli brać, bo czasami źle wymierzysz nawet 1 cm i nic się później nie zgadza.

damkaa4

Posty: 6

 
Coraz modniejsze jest wykończenie w drewnianym stylu, mocno ekologiczne. Meble drewniane podobają mi się zdecydowanie najbardziej. Takich bym szukał na twoim miejscu.

vokalek

Posty: 37

 
Przed zakupem mebli do siebie szukałem inspiracji po hotelach, pensjonatach, chodziłem na jakieś ekspozycje większe, a nawet na targi jeździłem. Znalazłem sporo kompletów ciekawych. Jedno wiem jednak na pewno. Zadbaj o spójność wykończenia i najlepiej bierze meble u jednego producenta.

propek1

Posty: 12

 
Popełniłem błąd, bo kupiłem zły zestaw mebli. Trochę mi nie pasowały kolorystycznie, brakowało kilku cm, żeby normalnie korzystać w niektórych miejscach. Zleciłem później przeróbkę w http://www.amakmeble.pl. Znajomi mi dał do nich telefon. Meble zmieniły się nie do poznania, a nie czuję, jakbym jakoś przepłacił. Nawet mi kijowy jakościowo wkład w kanapie wymienili, że teraz znacznie się wygodniej śpi. Warto pogadać, bo dobrze robią.

Januszek

Posty: 5

 
Ogólnie polskich producentów można polecić, bo znani nawet międzynarodowo. Polskie meble schodzą podobno za granicą, jak ciepłe bułeczki. Całe szczęście ;)

Madzia

Posty: 3

 
Do małych pomieszczeń to może meble składane, jakoś chowane w ściany. Przed remontem warto przemyśleć, bo można faktycznie zaoszczędzić sporo przestrzeni.

derwer56

Posty: 12

 
Podpytaj też u zawodowych dekoratorów wnętrz. Może znają dobrych stolarzy, to zawsze można się skontaktować bez płacenia dużych pieniędzy.

tigra32

Posty: 7

 
Wiele osób zapomina, że wypada sprawdzić jakość materiałów używanych w produkcji mebli. Czy mają odpowiednie certyfikaty? To tylko jeden z przykładów.

johncena67

Posty: 18

 
Meble na wymiar zawsze cię trochę więcej kosztują od gotowych kolekcji, bo jednak potrzeba tutaj kreatywnego podejścia i współpracy z biurem projektowym. Ale masz spokój zazwyczaj do końca życia z takimi meblami.

labuh

Posty: 9