Fotele muszę kupić online, gdzie ?

Fotele muszę kupić online, gdzie ?

Internety, potrzebuję pomocy ;) Gdzie w sieci można kupić profesjonalne krzesła biurowe? Kojarzycie sklepy sprzedające takie meble bardziej hurtowo? Zmieniamy wystrój biura, chcemy wymienić właśnie krzesła i fotele między innymi.

bruklin187

Posty: 6

 
Nie kojarzę za bardzo sklepów meblowych w internecie. Jak już potrzebuję coś kupić to jadę do centrum handlowego u siebie w mieście i raczej stacjonarnie staram się kupować.

doboszzz

Posty: 7

 
Dla mnie dobry fotel do biurka to podstawa. Kiedyś pracowałem w takim korpo gdzie mieli fotele pamiętające chyba lata 90 te, w każdym razie były w strasznym stanie i człowiek siadał do pracy z duszą na ramieniu że się siedzisko załamie.

Blitz55

Posty: 16

 
Dużo teraz można sklepów z lepszej klasy fotelami znaleźć. Ja najczęściej kupuję takie meble w Ergoexpert. Mają szybką wysyłkę i bardzo szeroką gamę mebli. Na stronie www.ergoexpert.pl są opisy i to dość rzetelnie zrobione, także wiadomo mniej więcej co dokładnie się kupuje. Zamawiać można bez logowania co mi bardzo ułatwia całe zakupy.

gagurni

Posty: 14

 
Chyba wszystkie rodzaje krzeseł i foteli jakie istnieją sprzedaje Ergoexpert. Pierwszy raz to zamawiałam fotele do domu u nich, a ostatnio do swojego gabinetu obrotowy model od firmy Bejot. To już jest zdecydowanie najwyższa klasa wśród foteli taka limuzyna wśród aut, ale było warto. Żadnych problemów z kręgosłupem, wszystko jest idealnie wyprofilowane, w ogóle nie czuję że siedzę ;)

Yuri20

Posty: 14

 
Bardzo duży wybór krzeseł i foteli ma Ergoexpert. Zwłaszcza jeśli chodzi o meble biurowe, do sal konferencyjnych, na korytarze do poczekalni to mają dużo różnych wzorów. Myśmy kupowali do naszej szkoły krzesła u nich i tanio wyszło. Dobra obsługa, nie guzdrali się z zamówieniem mimo że chodziło o kilkadziesiąt sztuk.

Pamooko

Posty: 21

 
Nawet nie wiem jakiej marki mamy krzesła u nas w call center, ale sprawdzę z ciekawości. Ostatnio nam właśnie wymieniali na nówki sztuki i jest o niebo wygodniej. Na starych krzesłach to się niejedna osoba wyglebiła takie były niestabilne.

Radziu

Posty: 7

 
No można teraz przez internet absolutnie wszystko zamówić. W temacie mebli to akurat za dużych doświadczeń nie mam, bo akurat tego typu produkty to raczej kupuję stacjonarnie. Jedną rzecz zamawiałam online i była to ława do salonu. Ale to już ze 2 lata temu kupowałam.

Grabow12

Posty: 9

 
U mnie na mieście otworzyli jakoś na dniach nowy sklep z meblami i właśnie się w fotelach i krzesłach ponoć specjalizują. Będę u nich na pewno jakoś w najbliższym czasie to oblukam co dokładnie mają, bo nowe fotele to by mi się przydały w chacie.

Yuri20

Posty: 8