Polecacie jakieś łóżko dziecięce?

Polecacie jakieś łóżko dziecięce?

Witam serdecznie.

Moje dziecko wybrało już sobie typowe łóżko dziecięce. Jest ono kolorowe, wygodne i na zagłówku ma narysowaną ulubioną postać z bajki. Moje pytani brzmi: czy taki mocny wzór za szybko mu się nie znudzi?

Tomcio

Posty: 9

 
Kupując łóżko dziecięce wybierałam model, który będzie rósł razem z moją córką. Na początku było to łóżeczko z wysuwanymi do góry bokami. Później boki obniżyłam, lecz za to wydłużyłam długość łóżka i nabyłam nowy materac. Dzięki temu córka co jakiś czas miała nowy mebel, a ja nie musiałam wydawać za dużo pieniędzy.

Luutor

Posty: 28

 
Moja córeczka od zawsze ma swoje zdanie na każdy temat. Tak samo było z wybieraniem łóżka dziecięcego. Zdałam się na jej gust i wcale tego nie żałuję. Myślę, że powinnaś pozwolić synkowi wybrać swoje pierwsze prawdziwe łóżko. Sama sprawdź tylko jakość wykonania .

iravau

Posty: 22

 
Razem z mężem łóżka dziecięce kupowaliśmy przez internet. Przejrzeliśmy dużo stron i trafiliśmy na niezwykle atrakcyjną ofertę w sklepie http://valor-meble.pl/lozka-z-plyty-meblowej-c-352_406_407_409.html.

Fowl1990

Posty: 19

 
Gdy kupowałam łóżko dziecięce to wydawało mi się, że łatwy drewniany stelaż w naturalnym kolorze będzie najlepszym wyborem. Rzeczywistość okazała się nieco inna, bowiem gdy przekroczyłam próg sklepu, to ujrzałam dużo przepięknych wersji. Na szczęście moje dzieci szybko podejmują decyzję i od razu wiedziały czego chcą.

miko_poz

Posty: 11

 
Wydaję mi się, że podczas wybierania łóżka dziecięcego powinno zwracać się uwagę przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo. Łóżka muszą być solidne, powinny mieć zaokrąglone krawędzie i nie mogą być malowane szkodliwymi farbami.

Wariat

Posty: 14

 
Uważam, że łóżka dziecięce w bajkowe wzory to bardzo dobry wybór. Są prześliczne, zachęcają dzieci do samodzielnego spania, są kolorowe i bardzo modne.

Rimano

Posty: 17

 
Gdy kupowałam łóżko dziecięce od razu zwróciłam spostrzeżenie na wybór materaca. Sprzedawca polecił mi materac piankowy o średniej miękkości. Wiem, że materac nie może być zbyt twardy ani zbyt miękki, bo nie pozwala na komfortowy sen. Chodzi o to, żeby mięśnie dziecka podczas snu mogły się rozluźnić.

@marcelko

Posty: 16

 
Moje dziecko niezmiernie wierci się w nocy i też miałam kłopot z wyborem odpowiedniego łóżka dziecięcego. Na szczęście udało mi się odszukać z model z podwyższonymi bokami. Dzięki temu mam pewność, że nie wypadnie na podłogę podczas snu. Nasze łóżko jest regulowane i w razie potrzeby boki można odkręcić.

sthEn

Posty: 7

 
Mam dwoje dzieci i jeden mały pokój, kupując łóżka dziecięce musiałam kierować się przede wszystkim ich wymiarami, dlatego też zdecydowałam się na łóżko piętrowe.

rolniki

Posty: 10