Szafy przesuwne na wymiar

Szafy przesuwne na wymiar

Cześć internauci. Co myślicie na temat zamawianiu mebli pod wymiar do domu? Warto, nie warto? Czy rzeczywiście jakościowo jest dużo lepiej, niż jeśli kupię sobie zabudowę w sieciówce? Z jakimi firmami które produkują meble na wymiar macie dobre doświadczenia?

andrew66

Posty: 3

 
Z takich mebli bardziej mi potrzebnych ostatnio to na pewno biurko i fotel biurowy...Zwłaszcza dobry, wygodny, dopasowany fotel by się przydał. Sporo czasu spędzam w pozycji siedzącej na zwykłym, tanim fotelu który na pewno dla kręgosłupa szczególnie zdrowy to nie jest.

xacti

Posty: 16

 
Ech, u mnie w domu takim meblem największej potrzeby jest duży, rodzinny stół. Jak jest jakaś impreza i więcej osób przychodzi np. urodziny itp. to nie mam ich za bardzo przy czym posadzić.

Annna1

Posty: 27

 
Sympatycznie wspominam kontakt z ludźmi z biura Adolux. Najpierw robili mi meble do pensjonatu, a jakiś czas później zamawiałem u nich kuchnię do siebie do domu. Pracują na lepszych gatunkowo materiałach, nie idą w taniznę, także meble są rzeczywiście trwałe nawet przy intensywnej eksploatacji a jednak jeśli chodzi o meble kuchenne to są one wyjątkowo często używane.

Vez

Posty: 17

 
Dla mnie najważniejsze żeby meble były praktyczne, nigdy nie miałem jakiś specjalnych wymagań estetycznych. Blat w kuchni musi być mocny, zawiasy w szafkach swobodnie się domykać – to są dla mnie priorytety.

hubertus

Posty: 4

 
W kuchni to mi zawsze miejsca brakuje. Zwłaszcza jak robię święta i mam dużo gotowania, dużo jedzenia to się nie mieszczę. Na pewno to wina umeblowania w pewnym sensie, które jest dość mocno przypadkowe, sami z mężem aranżowaliśmy także myślę, że można byłoby to zrobić lepiej, bardziej funkcjonalnie.

345_14

Posty: 10

 
Moi rodzice od chyba 5 lat już się nastawiają że sobie komplet wypoczynkowy wymienią, ale wciąż w salonie stoi ta sama kanapa, która podejrzewam, że jest prawie tak stara jak ja :P Trudno im się rozstać z tym starym kompletem chyba....

Garguł12

Posty: 25

 
Też szukam firmy która by mi meble na wymiar zrobiła, z tym że u mnie to chodzi o całe umeblowanie do restauracji którą prowadzę. Dawno nie zmienialiśmy aranżu, a przydałoby się trochę odświeżyć cały wystrój.

Acclaim

Posty: 5

 
Ja bym proponował firmę Adolux (ich strona -adolux-meble.pl). Bardzo fajnie się uporali z mebelkami do nas do kuchni. Nowoczesny projekt, taki jak chcieliśmy z żoną. Meble przygtowali terminowo, na czas, bez opóźnień i przeciągania wszystkiego w czasie. Dobry, fachowy, precyzyjny montaż, także nie trzeba było po nich poprawek robić.

none-top

Posty: 10

 
Najbardziej to u nas w domu by się przydała nowa rogówka, ale to już jednak się wiąże z większymi kosztami. A wydatków na głowie mamy ostatnio sporo, bo córka za mąż wychodzi, auto wymienialiśmy a jeszcze jest kredyt hipoteczny spłacany..

audi80

Posty: 9