Sofy

Sofy

Jak dobieraliście meble po remoncie? Mieliście jakieś gotowe kolekcje do wglądu, czy po prostu braliście, co podeszło po prostu w sklepach?

nighthaze

Posty: 2

 
Czasami mają promocje na sofy w https://www.vero.pl/ , a sofy klasa premium. Jedną mam na recepcji to ludzie już wiele razy chwalili. Niektórzy dopytywali nawet skąd taka wygodna sofa, więc sam widzisz. Ogólnie znam ich od dawna. Wnoszą meble, montują. Sporo usług takich dodatkowych, które usprawniają współpracę i dają dużą wygodę człowiekowi przy zamówieniu.

pioner

Posty: 3

 
Poluję teraz na fotel z funkcją relaksu. Po prostu rewelacyjna sprawa dla ludzi, którzy pracują nieco dłużej niż 8 godzin, a chcą się szybko zregenerować w domu.

alidomus

Posty: 8

 
Według mnie przyda się wielofunkcyjność, szczególnie powiązana z głębszym siedziskiem. Jednak na sofach spędza się sporo czasu. Od razu postaraj się dokupić do sofy fotel. Czasami jest tak, że kupujesz sofę, później chcesz coś dobrać, ale już są inne kolekcje zupełnie.

gregcie@

Posty: 14

 
Do kawalerek to raczej sofa niż narożnik, chociaż widziałem już różne podejścia. Ozdobne nogi to ciekawe udoskonalenie w sofach. Ja tam zawsze lubiłem minimalizm, więc polecam takie podejście każdemu. Meble minimalistyczne zupełnie lepiej wyglądają.

Nikuś32

Posty: 4

 
Sofa tylko z funkcją spania, bo jak kupisz taką standardową to czasami nawet ciężko się rozłożyć.

duszter

Posty: 4

 
Masz na rynku sporo inteligentnych narożników, rozkładanych, regulowane zagłówki, odpychające wodę materiały. Dobry narożnik w takim stylu możesz wyrwać za około 3000 złotych, więc się opłaca.

Marioleczka

Posty: 9

 
Zobacz, czy masz do czynienia z faktycznie głębokim pojemnikiem na pościel i jak się rozsuwa w ogóle sofa, czy nie masz z tym problemów. System powinien być stabilny, żeby sam się przypadkiem nie uruchamiał.

asdrian301182

Posty: 22