meble na indywidualne zamowienie

meble na indywidualne zamowienie

Skąd zamawialiście meble do kuchni na wymiar? Jesteście w stanie kogoś dobrego, solidnego polecić? Zależy mi na czasie, nie chciałbym na meble jakoś super długo czekać. Z góry dzięki za odpowiedź.

marek

Posty: 6

 
Mój brat swego czasu zajmował się robieniem mebli, ale raczej dla swojego użytku, czasami ktoś z rodziny u niego zamówił, w każdym razie nie była to jakaś zawodowa działalność. Ale muszę przyznać że miał do tego dryg.

lechita665

Posty: 10

 
Pomysł na meble do salonu to ja mam, teraz tylko szukam kogoś, kto tę moją wizję przekuł w rzeczywistość. Z tym jest problem...już mnie któraś firma odsyła z kwitkiem, że takich rzeczy to nie robią

Yuri20

Posty: 6

 
Generalnie to kupienie mebli na wymiar do takich super kosztownych nie należy. Na pewno się za to oszczędza metraż, wszystko jest skrojone na miarę. Także ja bym takie rozwiązanie raczej polecał.

Nwaah22

Posty: 17

 
Mój brat gdzieś zamawiał meble do przedpokoju, właśnie takie robione pod wymiar i jest zadowolony. Z resztą widziałem te mebelki i robią wrażenie solidnych, nie są z jakiś tanich, cienkich płyt.

barca 29

Posty: 11

 
Chciałbym kogoś polecić, ale jeszcze z takimi usługodawcami nie miałem nigdy do czynienia. Wynajmuję mieszkanie, więc nie należy do mnie, także jeśli chodzi o aranż to muszę się zdać na to co już zastałem.

23-Obert

Posty: 12

 
Nie chcę skłamać, ale moi znajomi za całą zabudowę kuchenną to dali niecałe 10 tysi. Nie wiem od kogo oni takie meble zamawiali, ale efekt jest rzeczywiście ciekawy, wygląda to wszystko bardzo nowocześnie i stylowo.

Yuri20

Posty: 8

 
Jest dobra marka MJ, oni robią meble na zamówienie chyba każdego typu. Ja tutaj zamawiałem meble do kuchni i jestem zadowolony z efektu. Pod względem estetyki to może się żona wypowiedziałaby bardziej bo to jej działka, ale ja od strony funkcjonalności i takiej wytrzymałości to jestem bardzo zadowolony. Porządne komponenty od Blum, bez jakiejś tanizny niewiadomego pochodzenia. Trochę wizualizacji jest do podejrzenia na ich stronie -fajnemeble.net.

Jacuś

Posty: 4

 
Dużo powstało różnych firm, które produkują teraz meble na indywidualny projekt. Trudno kogoś konkretnego doradzać. Ja jeszcze nigdy z takiej obsługi nie korzystałem, ale bardzo prawdopodobne że za jakiś czas będę korzystał.

Klakier

Posty: 25