Szafy wnękowe na zamówienie, czy znacie kogoś

Szafy wnękowe na zamówienie, czy znacie kogoś

Witam, szukam tanich rozwiązań mebli na zamówienie. Chodzi mi o materiał, ewentualnie namiary na jakąś stronę.

frutes45

Posty: 19

 
Zobacz meble na zamówienie na http://www.meble-martex.pl.

Znajomi zamawiali u nich meble do swojego sklepu. Wyglądają jak na moje oko na solidne. Podobno nie przepłacili.

Black_Riot

Posty: 11

 
Niby rattan jest trwały, niemniej jednak jak robisz sobie szafę za kilka tysięcy to ja bym nie ryzykował. A szafy wnękowe na zamówienie mają teraz tyle możliwości, jeżeli chodzi o materiał, iż jest w czym wybierać. Ja córce do pokoju zrobiłam grafikę na drzwiach szklanych. Bombowo to wygląda. Pozdrawiam.

kwiat_r151

Posty: 30

 
Co do cen, to różnie to bywa. Jeśli akurat zakład ma jakiegoś materiału pod dostatkiem, albo w mega nadwyżce to można po okazyjnej cenie zdobyć meble na zamówienie za niewiarygodnie drobne pieniądze.

tadziu47

Posty: 30

 
W szafach wnękowych na zamówienie przydaje się system wieszany, półki, szuflady, kosze wysuwane. Trzeba ocenić jakich rzeczy ma się więcej do schowania i według tego wybierać pomiędzy tymi rozwiązaniami.

kasiach

Posty: 21

 
Jak chcesz najtańszy materiał do mebli na zamówienie, to zamów je z płyty laminowanej z obrzeżami PCV. Za metr bieżący płacisz chyba wtedy około 800 zł. Ale nie jestem pewien, więc trzeba pytać firmę. Bez bajerów to może w średniej wielkości kuchni zmieścisz się w 3 tysiącach. Pozdrawiam.

michooo56

Posty: 11

 
Jeśli chcesz tanie meble na zamówienie to proponuję wszystko samemu pomierzyć, wybrać na stronie najtańszy materiał i przesłać do firmy. Jak przyjeżdżają do domu to jest zdecydowanie drożej. Chodzi mi o wstępną wycenę, bowiem później robią ostateczną. Co można to najlepiej załatwić poprzez internet, jest wówczas taniej.

codePerformance

Posty: 15

 
Wybudowaliśmy z mężem dom teraz go wykańczamy. Nie widzimy innego rozwiązania, jak meble na zamówienie. Chcemy postawić na jakość na lata. Kuchnię mamy za 6 tysięcy, tyle wyszło razem z jadalnią, oczywiście nie mówię o sprzęcie, tylko samych szafkach.

gumertu7

Posty: 7

 
Oczywiste jest, iż za taniochę nic mieć nie można. A meble na zamówienie się cenią. Dostajesz jednakże dzięki takiemu rozwiązaniu to, co pragniesz. Masz czynny udział w tworzeniu projektu itd. Osobiście taki układ mi pasuje. Pozdrawiam wszystkich starych i nowych forumowiczów.

FOTOhihi

Posty: 32

 
Za nietypowe rozwiązania zawsze płaci się więcej. A meble na zamówienie w takim układzie są bezcenne. Nie wstawisz sobie przecież salonowych na poddasze, czy do malutkiego pokoiku, żeby się o nie przewracać. Ma być praktycznie i funkcjonalnie, no nie?

StaryChemik

Posty: 7